02126409037 09391565850

بهترین پوشش سقف که سقف شما را در برابر تگرگ و طوفان مستحکم میکند

بهترین پوشش سقف که سقف شما را در برابر تگرگ و طوفان مستحکم میکند

فهرست مطالب

بهترین پوشش سقف برای مکان‌هایی که در معرض بارش تگرگ هستند، سقف‌های با استحکام بالا در برابر ضربه است. علاوه بر استحکام، سقف باید سبک وزن و بدون حفره باشد تا مقاومت کافی در برابر یخ زدگی و آب شدن یخ‌ها را داشته باشد. برای خرید سقف در این مناطق به دنبال سقفی با ظاهری زیبا یا ارزان قیمت نباشید چرا که ممکن است دوام کافی در برابر ضربه و یخ زدگی نداشته باشد و شما هر ساله مجبور به تعویض آن شوید. سقف کینگستون که در برابر تگرگ‌هایی تا 2.5 اینچ دوام دارد، جزو لیست بهترین پوشش سقف برای مناطق مستعد بارش تگرگ است. این نوع سقف‌ها در برابر طوفان‌های وحشتناک، تگرگ و بارش‌های سنگین از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

بررسی و آشنایی با انواع سقف مقاوم

در مناطقی که در معرض بارش‌های شدید مانند تگرگ هستند پیشنهاد می‌شود از سقف‌های مقاوم و سقف شیبدار(شیروانی) استفاده کنید تا خسارات وارد شده را به حداقل ممکن برساند و مانع جمع شدم آب شود. در ادامه با برخی از مقاوم‌ترین سقف‌های شیروانی آشنا می‌شوید.

  • سقف شیب‌دار شینگل: سقف شینگل از مقاوم‌ترین سقف‌های شیبدار است. از مزایا سقف شیب‌دار شینگل، می‌توان به وزن سبک آن، ضد اشتعال بودن، ضد آب، رنگ بندی زیاد، طرح‌های متنوع و عایقی که در برابر باران، گرما، برف و رطوبت دارد، اشاره کرد.
  • سقف شیب‌دار تایل کینگستون: سقف تال کینگستون، بهترین پوشش سقف در مناطق مستعد بارش تگرگ است. این نوع سقف‌ها با بالاترین استاندارد‌های جهانی وارد بازار شده‌اند و از مزیت‌ها زیادی برخوردار هستند. سقف شیب‌دار تایل کینگستون علاوه بر بادوام بودنش دربرابر تگرگ، در مصرف انرژی بسیار مناسب بوده و بین 40 تا 70 سال عمر می‌کند.
  • سقف شیب‌دار آندولین: این سقف از مقاومت فیزیکی بالایی برخوردار است. سقف شیب‌دار آندولین علاوه بر سازگاری که با محیط دارد، نیاز به نگهداری و رسیدگی زیاد ندارد. مهم‌ترین مزیت این نوع سقف، نصب نسبتاً آسان و سریع آن به کمک ابزاری ساده است.

اگر می‌خواهید اطلاعاتی درباره سقف شیروانی بدانید و با انواع مختلف آن آشنا شوید، روی سقف شیروانی چیست کلیک کنید تا اطلاعات تکمیلی برای شما به نمایش گذاشته شوند.

مزایای استفاده از سقف مقاوم

برای انتخاب بهترین پوشش سقف برای مناطق مستعد بارش تگرگ بهتر است با مزایا استفاده از سقف مقاوم بیشتر آشنا شوید. از مزایا استفاده از سقف مقاوم می‌توان به نکات زیر اشاره کرد:

  • ذخیره انرژی: با استفاده از سقف مقاوم، مصرف انرژی به حداقل می‌رسد؛ زیرا این سقف‌ها اجازه تهویه هوا بیرون با داخل ساختمان را می‌دهند و باعث می‌شوند که انرژی کمتری برای گرمایش و حتی سرمایش خانه مصرف شود.
  • حفاظت در برابر خطرات محیطی : هنگام بارش تگرگ اگر از سقف مقاوم استفاده نکنید، ممکن است خسارات جدی به ساختمان یا حتی اعضا خانوادتان وارد شود. شما می‌توانید با استفاده از سقف مقاوم خطرات احتمالی از طرف محیط را به حداقل برسانید.
  • طول عمر طولانی‌تر: برای محیط‌هایی که در معرض بارش سنگین برف و باران و تگرگ هستند، باید از سقف‌های مقاوم استفاده کنید؛ زیرا که سقف‌های ضعیف خیلی سریع آسیب می‌بینند و شما مجبور هستند سالیانه آن را تعمیر کنید.

اگر در مکانی زندگی می‌کنید که مستعد بارش تگرگ است، می‌بایست از بهترین پوشش سقف برای مناطق مستعد بارش تگرگ بهره ببرید تا از بیشتر خساراتی که ممکن است هنگام بارش تگرگ به خانه شما وارد شود، جلوگیری کنید. سقف شیروانی سمنت برد یک نوع سقف شیروانی ساده است که از استحکام، ایمنی و طول عمر بالایی برخوردار است و می‌تواند انتخابی خوب به عنوان سقف مقاوم باشد.

هنگام انتخاب سقف مقاوم به چه نکاتی توجه کنیم؟

در هنگام انتخاب سقف مقاوم باید به سبک و متریال آن توجه زیادی داشته باشید. از آنجایی که پیشنهاد می‌شود برای مناطقی که در معرض بارش شدید تگرگ هستند از سقف شیروانی استفاده کنید، برای اطلاع از بهترین متریال برای سقف شیروانی چیست، می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید. از دیگر مواردی که هنگام انتخاب سقف مقاوم نیاز است به آن دقت داشته باشید، آب و هوا منطقه‌ای است که در آن زندگی می‌کنید.

هنگام انتخاب سقف مقاوم به چه نکاتی توجه کنیم؟

در این مورد به خصوص نه تنها گرمی سردی، بلکه میزان بارش را نیز باید در نظر بگیرید. مثلا برای مناطق مستعد تگرگ پیشنهاد می‌شود از سقف‌های مقاوم شیب‌دار استفاده کنید تا از جمع شدن آب جلوگیری کند. همچنین اندازه‌گیری دقیق هنگام انتخاب سقف بسیار مهم است، زیرا محاسبات اشتباه ممکن است باعث شود شما هزینه اضافه‌ای را پرداخت کنید.

سخن پایانی

به طور خلاصه باید بدانید که برای انتخاب بهترین پوشش سقف در مناطق مستعد بارش تگرگ، صرفا به سراغ سقف‌هایی که ظاهر زیبایی دارند نروید، بیشتر به دنبال سقفی مقاوم و ضد ضربه باشید تا هنگام بارش تگرگ مشکلی برای ساختمان شما مشکلی پیش نیایید و همچنین از ورود هوای سرد بیرون به داخل خانه جلوگیری کند؛ اما باید به این نکته توجه کنید که اگر سقفی ارزان قیمت‌تر نسبت به سقف‌های دیگر است، دلیلی بر بی‌کیفتی آن نیست. پس گول گران بودن اجناس را نخورید و به ویژگی‌ها و مزایا آن بیشتر توجه کنید تا بتوانید مناسب‌ترین سقف را برای ساختمان خود خریداری کنید.

بهترین پوشش سقف که سقف شما را در برابر تگرگ و طوفان مستحکم میکند
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *