02126409037 09391565850

12 روش برای استفاده از پنل های سیمانی الیاف دار

12 روش برای استفاده از پنل های سیمانی الیاف دار

فهرست مطالب

انواع پانل‌ های سیمانی به عنوان جایگزینی بادوام و جذاب در برابر مصالحی همچون وینیل برای خانه به سرعت مورد توجه قرار می‌گیرد. با این حال، بسیاری از افراد تصور مناسبی از کاربرد پانل سیمانی ندارند. به عنوان مثال، ممکن است نسبت به نمای برگرفته شده از پانل‌ های سیمانی در برابر سایر موارد درک مناسبی نداشته باشند. از آنجایی که پنل‌ های سیمانی را می‌توان به روش‌های مختلف شکل داد، از این نوع مصالح می‌توان برای هر نوع نمای بیرونی استفاده کرد و ظاهر متفاوت و جذابی را به دست آورد.

آشنایی با کاربرد پانل های سیمانی

در ادامه ۱۲ کاربرد پانل سیمانی را ذکر می‌کنیم که با کمک آن نمای بیرون متحول خواهد شد:

آشنایی با کاربرد پانل های سیمانی

 

 1. ورق سایدینگ که به عنوان پانل‌هایی با درزهای بین آن‌ها برجسته نصب می‌شود، می‌تواند به یک پوشش صنعتی و معاصر برای خانه‌های ویلایی، ساختمان‌های اداری یا آپارتمان‌ها استفاده شود. این پنل سیمانی را می‌توان به هر رنگی، رنگ‌آمیزی کرد تا به نمایان شدن ویژگی‌های مختلف معماری، در این مورد، تزئینات آجری و فلزی ساختمان کمک کند.
 2. پنل‌های سیمانی الیاف دار را می‌توان در اشکال و اندازه‌های متعدد نیز شکل داد. با کمک رنگ و استفاده از اندازه‌ها و شکل‌های مختلف، پانل‌های سیمانی به ساختمان یک نمای بیرونی زیبا و منحصر به فرد می‌دهد. این پنل‌ها در تضا با شیشه و پنجره در سمت دیگر ساختمان به باز شدن فضا کمک می‌کند و ظاهری ساده‌تر ایجاد می‌کند.
 3. اتصالات بین پانل‌ها نباید متضاد باشد یا باز بماند. پانل‌های سیمانی همرنگ با پانل‌های بزرگتر به ایجاد یک نمای خارجی انتقالی برای این ساختمان کمک می‌کند. با ظاهر چوب واقعی به ساختمان حسی معاصر-روستیک می‌دهد که مکمل سنگ زمین و روکش‌های مدرن پنجره است.
 4. استفاده از انواع ورق سیمانی تنها به دیوارهای خارجی و نما محدود نمی‌شود. در این حالت از پنل‌های سیمانی دو رنگ روی زیراندازها و قسمت زیرین اورهنگ نیز استفاده می‌شود. رنگ‌های مختلف به کار رفته بر اندازه‌های مختلف پنل‌ها تاکید می‌کند و به نمای بیرونی ساختمان جذابیت می‌بخشد.
 5. استفاده و کاربرد پنل سیمانی نباید فقط در دسته‌بندی معاصر قرار گیرد. همچنین می‌تواند برای شما خانه‌های سنتی‌تر جلوه‌های زیادی ایجاد کند. در این حالت، قسمت اعظم خانه با سایدینگ افقی پوشانده شده است که مکمل سبک خانه است. در قسمت بالایی، پانل‌های عمودی و بزرگ‌تر دیده می‌شوند که با اتصالات متضاد برجسته شده‌اند که رنگ‌ها را از روکش پنجره‌ها و تزئینات می‌گیرند تا جذابیت بیشتری به طرح به‌عنوان یک کل اضافه کنند.
 6. تطبیق‌پذیری پنل‌های سیمانی الیاف دار به خوبی در این خانه معاصر برجسته شده است. تخته نازک و سایدینگ سبک چوبی بیشتر قسمت بیرونی خانه را می‌پوشاند، در حالی که پانل‌های بزرگتر و عمودی روی هم قرار گرفته‌اند با اتصالات متضاد کناره‌ها را می‌پوشانند. همان تخته و سایدینگ به سبک چوبی، زیر لبه‌ها و برآمدگی‌های خانه را نیز می‌پوشاند و ظاهری براق و روان به آن می‌دهد.
 7. پانل‌های سیمانی افقی تنها راهی نیست که می‌توان از آن برای ایجاد پوشش سنتی‌تری برای خانه استفاده کرد. در این مورد شیک‌ها یا زونا با لپ سایدینگ جفت می‌شوند تا طبقه بالایی خانه را برجسته کنند. این‌ها با سایر جزئیات معماری سنتی که پنجره‌ها را قاب می‌کنند و در کنار عرشه قرار می‌گیرند جفت می‌شوند تا سبک و طراحی یک بی‌نظیری را به خانه ببخشند.
 8. با استفاده از طرح‌های مختلف می‌توان طبیعت را به خانه آورد اما بدون هزینه نگهداری و استفاده از چوب فراوان می‌توان ظاهری زیبا به ساختمان خود بخشید. پنل‌های سیمانی به زیبایی با سایر مواد واقعی جفت می‌شود تا به کاهش تعمیر و نگهداری کمک کند و در عین حال زیبایی را حفظ کند. این پنل‌ها را می‌توان به همان رنگ‌های چوب رنگ‌آمیزی کرد و از آنجایی که در قالبی با مواد با کیفیت شکل گرفته است، حتی از نمای نزدیک تقریبا از چیز واقعی قابل تشخیص نیست.
 9. پنل‌های سیمانی در اندازه‌ها و سبک‌های مختلف قابل استفاده هستند. اندازه قطعات بستگی به نیاز پروژه‌ها دارد. این کاربرد پنل سیمانی ظاهر بیرونی اصیل‌تری به خانه می‌بخشد و طراحی ساختمان شما را کامل می‌کند.
 10. پانل‌های عمودی با اتصالات همسان یک راه عالی برای ایجاد اثرات متعدد در خانه شما است. سایدینگ الیاف سیمانی که در اینجا با لپ سایدینگ افقی سنتی در ساختمان مجاور مطابقت دارد، خطوط سقف را تقلید می‌کند و این توهم را ایجاد می‌کند که ساختمان بلندتر از آنچه می‌باشد که واقعا هست.
 11. چه کسی می‌گوید که پانل‌ها باید مربع باشند؟ پنل‌های سیمانی را می‌توان به گونه‌ای شکل داد که ظاهر متفاوتی به خود بگیرد، از جمله پانل‌های با زاویه تیز که با اتصالات متضاد در لبه‌ها به هم متصل می‌شوند. این پانل‌های زاویه‌دار با انواع پانل‌های با شکل‌های مختلف در دو طرف ردیف مرکزی جفت می‌شوند، این پانل‌های زاویه‌دار کمک می‌کنند تا چشم به‌طور موثری به سمت مرکز ساختمان کشیده شود.
 12. پانل‌های صاف با اتصالات متضاد جلوه‌ای بسیار چشم نواز در نمای بیرونی ساختمان ایجاد می‌کند. از آنجایی که بعید است که پانل‌ها خراب یا پوسته شوند، آن‌ها را به سطح ایده آلی برای ایجاد نمای بیرونی با رنگ‌های درخشان، حتی در آب و هوای آفتابی تبدیل می‌کند.

سخن پایانی

محصولات فایبر سمنت بسیار متنوع‌تر از بسیاری از مواد دیگر است. ظاهری را که برای خانه یا ساختمان خود مد نظر دارید با پنل سیمان ایجاد کنید و دوام، علاقه و زیبایی را در یک واحد به دست آورید. ویسمنت تولیدکننده سمنت برد محصولات متنوع با کیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیارتان قرار می‌دهد که تا مدت‌ها نیازی نیست به فکر تعمیرات یا تعویض آن‌ها باشید.

12 روش برای استفاده از پنل های سیمانی الیاف دار
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *