02126409037 09391565850

درباره ما

شرکت ویسمنت اولین تولید کننده ورق سیمانی ( سمنت برد ) در ایران است که با افتخار از سال 1370 سابقه فعالیت در این زمینه را دارد. این شرکت با سال‌ها تلاش و تحقیق، توانسته الیاف طبیعی سلولزی و مصنوعی پلی وینل الکل را به عنوان جایگزینی مناسب در مواد اولیه قرار داده و الیاف آزبست را از صنعت الیاف سیمان حذف نماید و به این ترتیب نقش موثری در جلوگیری از آسیب به طبیعت و محیط زیست داشته باشد.

کاربرد ورق الیاف دار سیمانی ویسمنت

ورق سیمانی ویسمنت از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت، همراه با استانداردهای جهانی تولید و عرضه می‌شود. ضمن این که سمنت برد نیاز بسیاری از مصرف کنندگان را در صنعت ساخت و ساز برآورده نمود و در زمینه‌های متعددی کابردی گسترده دارد. از جمله موارد استفاده از ورق سیمانی ویسمنت در صنایع ساختمانی را می‌توان به موارد زیر دسته بندی نمود:

  • طراحی و اجرای نمای ساختمان ( پوشش دورنی و بیرونی )
  • طراحی و اجرای سقف کاذب
  • طراحی و اجرای کفپوش

و جمعا به معماری داخلی اشاره نمود. این محصول انواع مختلفی دارد که با توجه به کاربرد در زمینه مورد نظر تعیین می‌گردد که بر همین اصل، اجرای نمای ساختمان با سمنت برد به 4 محصول متفاوت تقسیم بندی خواهد شد. همچنین جهت اجرای کفپوش از محصول مختص سمنت برد در این زمینه و برای اجرای سقف کاذب از سمنت برد مختص سقف استفاده می‌شود.

انواع ورق الیاف دار سیمانی ویسمنت

ورق الیاف دار سیمانی ویسمنت در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع تولید می‌شود که این امر کاربرد محصول را آسان می‌نماید. از این جهت نیز می‌توان سمنت برد ویسمنت مختص نمای ساختمان را در طرح‌های اصلی از جمله موارد زیر تقسیم نمود:

  • دانسیته زیاد ( HD )
  • دانسیته متوسط ( MD )
  • سمنت برد طرح چوب
  • سمنت برد پایه سیلیس

علاوه‌براین انواع ورق سیمانی تولید شده توسط شرکت ویسمنت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در صورت استفاده از محصولات در زمینه مورد نظر، می‌توان از طول عمر بالا و حفظ شکل اولیه اطمینان حاصل نمود.