02126409037 09391565850

نمای ویلای مدرن را با محصولی کاربردی اجرا کنید!

نمای ویلای مدرن را با محصولی کاربردی اجرا کنید!

فهرست مطالب

خانه جایی است که زندگی در آن جریان دارد و این جمله هرگز قدیمی نمی‌شود. وقتی خانه‌ای می‌سازید، اطمینان حاصل می‌کنید که منعکس کننده شخصیت، انتخاب‌ها و علاقه شماست. همین امر در مورد نمای بیرونی خانه یا نمای ویلای مدرن نیز صدق می‌کند. انتخاب ظاهر مناسب برای خانه یا ویلای شما از بیرون یک تصمیم بزرگ است.

قبل از هرچیز، نماست که اولین تصور را از شما به مردم می‌دهد و همه می‌خواهند نمای ساختمان تأثیرگذار، جذاب و منحصر به فرد باشد. این که آیا بدنبال نمای ویلای مدرن، چشم انداز روستایی یا ترکیبی از هر دو را ترجیح می‌دهید، انتخاب با شماست. این که آیا می‌خواهید نمای بیرونی خود را با استفاده از بتن یا حکاکی بامبو یا چوب، سمنت برد یا ورق سیمانی، چوب یا ترکیبی از همه موارد بسازید، گزینه‌های بی‌پایان هستند.

محصولات و مارک‌های متنوع موجود در دنیای امروز بسیار زیاد است و مجموعه‌ای از انتخاب‌ها از انواع سیمان گرفته تا دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی وجود دارد. همه چیز در بازار موجود است و هر چیزی که وجود ندارد، می‌تواند به راحتی مطابق خواسته شما طراحی و ساخته شود. اجازه دهید عمیق تر عمل کنیم تا به شما در چند طراحی خارجی مدرن که با استفاده از سمنت برد که برپایه سیمان ساخته شده، کمک کنیم.

معرفی سمنت برد برای نمای ویلای مدرن !

اگر برای نمای ویلای مدرن بدنبال محصولی جدید هستید، سمنت برد یا ورق سیمانی انتخاب مناسبی خواهد بود. این متریال سال‌ها در کشورهای پیشرفته مورد استفاده واقع می‌شود، اما به تازگی در کشور ما عرضه شده است. ورق سیمانی بر پایه سیمان ساخته و پرداخته می‌شود. به همین علت ظاهری سیمانی اما با ابعاد متفاوت دارد که در کاربری آن نیز تاثیر گذار خواهد بود. به این معنا که ضخامت‌های متفاوت سمنت برد امکان استفاده از این متریال را در زمینه‌های دیگر همچون موارد زیر فراهم می‌کند:

معرفی سمنت برد برای نمای ویلای مدرن !

کفپوش سمنت برد
سقف کاذب سمنت برد
سایدینگ سمنت برد

ورق سیمانی به روش خشک اجرا می‌شود، همین امر سرعت نصب آن را افزایش خواهد داد. در عین حفظ شخصیت به دلیل تنوع در تن و بافت سطح، به اندازه کافی درک نمی‌شود. بنابراین به عنوان یک متریال خنثی همه کاره عمل می‌کند و به زیبایی با سایر مواد مانند: چوب و فلز ترکیب می‌شود. سمنت برد در صورتی که بهدرستی و با دیگر مصالح تلفیق شود، به راحتی می‌تواند گرما، بافت و حس لوکس بودن را به یک پروژه اضافه کند.

پیچیدگی محدود ورق سیمانی باعث شده که از یک روند معماری به ماده‌ای که در هر دو طرح داخلی و تجاری استفاده می‌شود، تبدیل شود. برای دستیابی به ظاهر صنعتی ظریف، این محصول برای همه چیز از دیوارها و کف‌ها گرفته تا وان‌ها، سرویس بهداشتی و … محبوبیت زیادی پیدا کرده است. مزایای این متریال جذابیت آن را افزایش می‌دهد، با ظاهر زنده حس دوام و نگهداری کم را منتقل می‌کند که برای معماران و مشتریان آنها نیز جذاب است.

چرا نمای ویلای مدرن را سمنت برد کنیم !

نمای سمنت برد که در کشورهای اروپایی بیشتر به روش سایدینگ اجرا می‌شود، تمام مزایای مورد انتظار برای یک مصالح ساختمانی پایدار را ارائه می‌دهد. این متریال ساخته شده از مواد اولیه طبیعی یعنی سیمان و آب، عاری از فلزات سنگین و سایر مواد افزودنی مضر است. همچنین عایق حرارتی گرما و سرما، مقاوم در برابر آتش بوده، موجب کاهش صدا و جلوگیری از آلودگی صوتی خواهد شد. سرمایه گذاری برای سال‌های طولانی که با گذشت زمان هیچ یک از زیبایی اصلی خود را از دست نخواهد داد. علاوه‌بر این، تهویه مناسب در هر اقلیم و آب و هوا را تضمین می‌کند و به مسأله کلی حفاظت از آب و هوا کمک مثبت می‌کند.

کاهش مصرف انرژی در نمای ویلای مدرن !

کاهش مصرف انرژی در نمای ویلای مدرن !

اولین مزیت اصلی نمای ورق سیمانی که بیشترین تأثیر را بر کاربران می‌گذارد، صرفه جویی در انرژی است. به گفته سازمان مصرف کنندگان در حال فعالیت، در ده سال گذشته صورتحساب برق 76 درصد افزایش یافته است. برای جبران این افزایش‌ها راه‌های مختلفی برای پس انداز وجود دارد و بدون شک مهم‌ترین آنها نمای تهویه است. به لطف آنها می‌توانید به دلیل عایق حرارتی تا 40 درصد در قبوض برق صرفه‌جویی کنید.

عایق حرارتی خوب و صرفه جویی در انرژی با این واقعیت ارتباط دارد که به لطف این نماها، ما به شیوه‌ای فعال‌تر به محیط زیست احترام می‌گذاریم. در این راستا، در حال حاضر سهم ساختمان‌ها از دست دادن انرژی به لایه ازن حدود 80 است. معیارهای اصلی عملکرد یک نمای پایدار شامل نیازهای انرژی، فرم، ساختار و ملاحظات پایداری است. اگرچه همه طرح‌های الهام گرفته از طبیعت پایدار نیستند، اما معماران و مهندسان می‌توانند از اصول طراحی زیستی برای نمای ویلای مدرن استفاده کنند. این اصل با هدف بررسی امکانات زیست تقارنی و روش‌های طراحی زیستی در پایداری شیوه‌های ساختمانی آینده، به ویژه نماهای متفاوت، انجام می‌شود.

مزایای سمنت برد در نمای ویلای مدرن !

ورق‌های الیاف سیمانی هنگام استفاده از مقاومت بسیار خوبی برخوردار هستند. در صورت باران، باد، شبنم و یا هر شرایط آب و هوایی آسیب ندیده و پوسیده نمی‌شود و ترکیب خود را از دست نمی‌دهد.
سمنت برد بسیار محکم و بادوام است. این محصول مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربه داشته و استحکام بیشتری به دیوار می‌افزایند.

ایده‌آل برای مناطق گرم و مرطوب است. ضد آب نیستند اما مقاومت بالایی در برابر جذب آب دارند. آنها متخلخل هستند، بنابراین ورق‌ها به دیوارها اجازه می‌دهند نفس بکشند و از تراکم جلوگیری می‌کنند.
ورق‌های روکش سیمانی یک ماده بی‌اثر هستند. آنها قابل احتراق نیستند و دارای خواص بسیار خوبی در برابر آتش هستند.

صفحات روکش سیمانی در برابر موریانه‌ها و پوسیدگی بسیار مقاوم هستند.
این محصول بدون نیاز به نگهداری بوده و نصب آنها بسیار آسان است. پیچ‌های مقاوم در برابر خوردگی برای نصب ورق‌های سیمانی استفاده می‌شود که می‌توان آنها را به صورت افقی یا عمودی روی سطح دیوار نصب کرد.
صفحات دارای خواص آکوستیکی بسیار خوبی هستند و به عنوان یک محافظ حرارتی خوب عمل می‌کنند. روکش، میزان تلفات یا افزایش حرارت ساختمان را کاهش می‌دهد. این به عایق کاری و کاهش هزینه‌های برق مورد نیاز برای تهویه مطبوع یا گرمایش فضای داخلی کمک می‌کند.

نمای ویلای مدرن را با محصولی کاربردی اجرا کنید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *