02126409037 09391565850

معرفی بهترین پوشش سقف سوله !

معرفی بهترین پوشش سقف سوله !

فهرست مطالب

شما هم به دنبال ساخت سوله هستید، اما نمی‌توانید تصمیم بگیرید که کدام نوع سقف را برای آن انتخاب کنید ؟ سقف شیروانی ساده در سال‌های اخیر به دلیل دوام ساختاری و مقرون به صرفه بودن محبوبیت زیادی پیدا کرده است. اگر قصد دارید یک سوله با متراژ بالا بسازید و این نگرانی شما را چند برابر کرده است، قطعا نوع سقف شیروانی بهترین انتخاب بوده و با این سبک سقف هرگز اشتباه نخواهید کرد. حال پس از انتخاب نوع سقف، نوبت محصول و متریالی رسیده که نصبی آسان داشته و مقرون به صرفه باشد و بتواند بر روی سوله و به عنوان شیروانی سال‌ها دوام بیاورد. سمنت برد یا ورق سیمانی انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.

اما چرا ورق سیمانی یا همان فایبر سمنت برد را برای سقف سوله استفاده کنید ؟ این محصول مزایای بسیاری دارد که آن را به محصولی مناسب و کارآمد برای اجرا در سقف شیروانی تبدیل نموده است. از نصب آسان گرفته تا قیمتی مقرون به صرفه، مقاوم در برابر تابش متداوم نور خورشید و اشعه یو وی، مقاوم در برابر سرما یا رطوبت و نفوذ آب، همگی از موارد قابل توجهی هستند که با استفاده از این محصول به شما ارائه می‌شود. ورق سیمانی همچنین چند کاربره بوده که در زمینه‌های متعدد از سقف کاذب گرفته تا کفپوش و نماپوش و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از کاربری‌های اصلی آن سقف شیروانی بوده که برای سوله بسیار مناسب است. همینطور سقف کاذب سمنت برد نیز در سوله کاربرد دارد. پس به فواید آن نگاهی بیندازید و ببینید آیا این همان چیزی است که دنبال آن هستید یا خیر …

سقف سوله را با این محصول اجرا کنید !

مزایای اجرای سقف سوله با این محصول !

از نظر ساختاری سالم

وقتی صحبت از دوام ساختاری به میان می‌آید، سوله‌هایی که با سقف شیروانی مسقف شده‌اند، دوام بسیار بالایی چه در داخل و چه خارج از سوله خواهند داشت. ساختار قاب قوی سقف شیروانی سوله از آن در برابر عوامل فیزیکی- محیطی محافظت می‌کند و اجازه می‌دهد تا در برابر بارهای سنگین باد و برف مقاومت کند. شیب سقف باعث پایداری بیشتر آن نسبت به سایر انواع سقف می‌شود. این شیب همچنین به آب و برف اجازه می‌دهد تا به سرعت جاری شود تا روی سطح جمع نشوند و به سقف یا فضای داخلی شما آسیب نرسانند. اگر در منطقه‌ای با باد شدید زندگی می ‌نید، سوله سقف شیروانی نیز می‌تواند انتخابی ایده‌آل باشد.

پوشش سقف سوله ارزان و مقرون به صرفه

از نصب تا نگهداری، انتخاب سمنت برد یا ورق سیمانی به عنوان متریال سقف شیروانی برای سوله، هزینه کمتری نسبت به جایگزین‌های دیگر دارند. در حالی که سوله‌های شیروانی از نظر بصری جذاب به نظر می‌رسند، ساخت و نصب آنها نیز ساده و مقرون به صرفه هستند. در دراز مدت، حتی ممکن است در هزینه‌های انرژی نیز صرفه جویی کنید. سقف‌های شیبدار برای سوله اجازه امکان تهویه طبیعی بین لایه بیرونی و سوله را فراهم می‌کند و به حفظ انرژی کمک می‌کند. همچنین می‌توانید موارد اضافی مانند پانل‌های خورشیدی یا پرندگان چرخشی را برای امکانات طولانی‌مدت صرفه‌جویی در انرژی اضافه کنید و در بخش‌هایی از سقف شیروانی نصب کنید. زیرا ورق سیمانی تحمل وزن اجسام نسبتا سنگین را دارد.

مزایای اجرای سقف سوله با این محصول !

برخورداری از فضای بیشتر با ایجاد سقف سوله به صورت شیروانی !

شما می‌توانید با اجرای سقف شیروانی برای سوله، فضای آن را بیشتر کنید. دلیل دیگری که باید سوله شیروانی را انتخاب کنید. سقف این سازه اجازه می‌دهد تا دیوارهای جانبی بالاتری داشته باشید، به این معنی که شما ذخیره عمودی بیشتری برای ابزارهای دسته بلند خود دارید. اتاق زیر شیروانی بزرگ همچنین به شما امکان می‌دهد تا فضای بیشتری اضافه کنید و از همچنین بتوانید از تهویه عالی برای محیط داخلی سوله استفاده کنید. ضمن اینکه اگر علاوه‌بر سقف شیروانی سمنت برد از سقف کاذب سمنت برد نیز استفاده کنید و تاسیسات و سیم کشی را پنهان نمایید و سیستم تهویه را اجرا کنید.

یکی از بهترین موارد درباره اجرای سقف شیروانی برای سوله، وجود اتاق زیر شیروانی بوده که فضای اضافه‌ای را برای شما بوجود می‌آورد. خواه به فضای ذخیره سازی اضافی، قابلیت‌های اضافی یا جذابیت بصری نیاز داشته باشید یا خیر، می‌توانید سوله را مطابق با نیازهای خاصی که دارید، طراحی کنید. حتی اگر به دنبال این هستید که قفسه بندی، نیمکت کار یا جعبه گل را در ساختار خود بگنجانید، با سوله‌ای که از سقف شیروانی برخوردار است، مشکلی نخواهید داشت.

رنگ سقف سوله با ظاهری ساده و جذاب

رنگ سقف سوله با ظاهری ساده و جذاب

آیا می‌دانستید که بر خلاف سایر سبک‌های سقف، سقف شیروانی نه تنها حفاظت و فضا را ارائه می‌کند، بلکه جذابیت بصری را نیز به ملک شما می‌افزاید ؟ بله، شیروانی یکی از پرتقاضاترین سبک‌های سقف است. هنگامی که آن را با ورق سیمانی می‌پوشانید، می‌توانید ساختاری کاربردی و زیبا ایجاد کنید که حتی می‌تواند ارزش ملک شما را افزایش دهد. ضمن اینکه این محصول قابل رنگ آمیزی بوده و در صورت نیاز، مطمئناً رنگی وجود خواهد داشت که سقف شیروانی شما را برجسته کند. با این حال نیازی به این کار نخواهد بود و رنگ سقف سوله بهتر است رنگ اصلی سمنت برد باشد که به تنهایی بسیار ساده و جذاب است.

با این حال سمنت برد انتخابی مناسب برای سقف شیروانی سوله بوده که در زمانی کم و سرعتی بالا برای شیروانی قابل اجرا خواهد بود. نصب و اجرای این سقف توسط افراد حرفه‌ای انجام خواهد شد و نیاز به مهارت خواهد داشت. به همین علت در صورت تصمیم برای اجرای سقف شیروانی سوله با این محصول می‌توانید مشاوره رایگان داشته و از هزینه‌ها و روش نصب و اجرای آن مطلع شوید.

معرفی بهترین پوشش سقف سوله !
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *