محصولات فایبر سمنت برد

ورق سیمانی یا فایبر سمنت برد محصولی چند منظوره و پرکاربرد در صنعت ساختمان سازی بوده که این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید از این متریال در زمینه‌های متعدد استفاده نمایید. سمنت برد از مواد اولیه با کیفیت تولید شده و بدون آزبست است؛ بنابراین با اطمینان خاطر می‌توان گفت محصولات ورق سیمانی عاری از هرگونه مواد شیمیایی مضر بوده و دوستدار طبیعت به شمار می‌آید.

محصولات ورق سیمانی مزایای بسیاری به نسبت مصالح ساختمانی سنتی داشته و همین امر باعث می‌شود تا سمنت برد جایگزینی مناسب برای سایر متریال‌ها باشد. فایبر سمنت برد در کشورهای پیشرفته سالیان زیادیست که مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ با این حال استفاده از ورق سیمانی در کشور ما روز به روز در حال پیشرفت بوده و آینده‌ای روشن در پی خواهد داشت.

فایبر سمنت برد نما

فایبر سمنت برد پایه PVA

فایبر سمنت برد پایه سیلیس

فایبر سمنت برد سایدینگ

فایبر سمنت برد سقف کاذب

فایبر سمنت برد سقف شیروانی

فایبر سمنت برد کف

محصولات سمنت برد

دسته بندی محصولات ورق سیمانی تولید شده توسط شرکت وی سمنت به صورت زیر است:

  • محصولات سمنت برد مختص نمای ساختمان
  • محصول سمنت برد پایه PVA
  • محصول سمنت برد طرح چوب
  • محصول سمنت برد پایه سیلیس
  • محصولات سمنت برد مختص سقف شیروانی ( سایدینگ )
  • محصولات سمنت برد مختص سقف کاذب
  • محصولات سمنت برد مختص کفپوش

گستردگی محصولات سمنت برد باعث شده تا بتوان از این متریال در زمینه‌های ذکر شده استفاده کرد.

آشنایی با مشخصات فنی محصولات فایبر سمنت برد

برای آشنایی بیشتر با محصولات ورق سیمانی توضیحات مختصری درباره: ساختار، ابعاد، وزن و … در این قسمت داده شده است. با این اطلاعات می‌توانید محصول مورد نظر و مناسب جهت اجرا در زمینه‌های مختلف را انتخاب نمایید.

وزن سمنت برد/ ابعاد سمنت برد

وزن ورق سیمانی به طور عمومی و در مقایسه با دیگر متریال‌ها نسبتا سبک بوده و همین امر باعث استفاده راحت‌تر از سمنت برد خواهد شد. با این وجود در صورتی که ابعاد خاصی را برای محصول در نظر داشته باشید، وزن آن به نسبت ابعاد متغیر خواهد بود.

ابعاد ورق سیمانی متفاوت بوده و با توجه به این که چه محصولی مورد نظر کارفرماست متغیر خواهد بود. برای این که بتوانید ابعاد سمنت برد را متناسب با زمینه مورد نظر انتخاب نمایید نیاز به مشاوره از طریق افراد متخصص دارید.

رنگ سمنت برد/ ضخامت سمنت برد

رنگ ورق سیمانی به طور کلی رنگ سیمان است که در دو نوع خاکستری تیره و نیز روشن تولید می‌شود. عموما رنگ ورق سیمانی با توجه به این که در چه زمینه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد متفاوت خواهد بود. محصولات ورق سیمانی وی سمنت با رنگ تیره طوسی- خاکستری و نیز رنگ روشن زرد مایل به کم تولید و به بازار عرضه می‌شود؛ با این حال رنگ آمیزی کلیه محصولات ورق سیمانی امکان پذیر خواهد بود.

ضخامت ورق سیمانی با توجه به نوع محصول متفاوت خواهد بود؛ برای مثال ضخامت سمنت برد که مختص نمای ساختمان است، متفاوت از ضخامت سمنت برد مختص سقف کاذب خواهد بود. این امر در دیگر موارد همچون: رنگ، وزن و ابعاد محصولات ورق سیمانی نیز وجود دارد.

سمنت برد وی سمنت

ورق سیمانی ویسمنت با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید و به بازار عرضه می‌شود. همین امر تاثیر بسزایی در استحکام و مقاومت بالای محصولات سمنت برد وی سمنت خواهد داشت. ضمن این که امکان نصب و اجرای ورق سیمانی ویسمنت توسط تیم نصب و اجرای حرفه‌ای در سراسر ایران انجام خواهد شد.

بازگشت به بالا