02126409037 09391565850

طرح چوب سیمانی محصولی متفاوت و کارآمد

طرح چوب سیمانی محصولی متفاوت و کارآمد

فهرست مطالب

استفاده از مصالح کاربردی و باکیفیت در ساخت‌وساز اهمیت فوق‌العاده‌ای داشته و نتیجه‌ای مثبت در بر خواهد داشت. از این جهت اغلب پیمانکاران و انبوه‌سازان موفق، اقدام به استفاده از محصولات مرغوب و باکیفیت می‌نمایند. مصالح کاربردی و ایده‌آل از خصوصیات برجسته‌ای برخوردار هستند. یکی از این خصوصیات قابل توجه در اکثر مصالح برای بسیاری از مصرف‌کنندگان، عمر و ماندگاری بلندمدت خواهد بود.

دوام محصول بیانگر کیفیت مطلوب و فوق‌العاده آنها می‌باشد. یکی از مصالح کاربردی و بی‌نظیر که اطمینان بسیار زیادی را در زمینه ماندگاری و دوام بلند مدت برای استفاده ‌کنندگان به همراه خواهد داشت، سمنت برد یا ورق سیمانی است. این محصول دارای خصوصیات برجسته‌ای از جمله: متریال تولید بی‌نظیر، سهولت در مصرف، قیمت مقرون به صرفه و طراحی متفاوت و جذاب خواهد بود. امروزه استفاده از ورق سیمانی طرح چوب از استقبال چشمگیری برخوردار گشته است. 

دلایل محبوبیت استفاده از ورق سیمانی طرح چوب

اغلب دانشمندان با استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز دنیا برای احیای مدرن انواع ساختمان‌ها و بناهای تجاری و مسکونی در تلاش خواهند بود. یکی از نظریات فوق‌العاده برای بازسازی این مکان‌ها و همچنین ایجاد یک فضای کاربردی و خیره‌کننده، استفاده از سمنت برد طرح چوب می‌باشد. این محصول پس از طی کردن مراحل طولانی انواع آزمایشات و موارد استفاده گوناگون، مهر تاییدیه را از سوی بسیاری از متخصصان در این زمینه، دریافت نموده‌اند. پیمانکاران متبحر و باتجربه دلایل بسیار زیادی را برای محبوبیت پانل سیمانی طرح چوب ذکر نموده‌اند. از جمله این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سرعت نصب بالا
  • دوستدار محیط زیست
  • موارد استفاده‌ گسترده
  • مقاوم در برابر نم و رطوبت
  • سهولت در نصب و جابجایی
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
  • تطبیق‌پذیری و سازگاری فوق‌العاده
  • تاثیرگذار در ایجاد فضایی آرامش بخش
  • مقاوم در برابر برخی از عوامل مانند: آتش سوزی

 

طرح چوب سیمانی روی دیوار

 

بافت طبیعی ورق سیمانی طرح چوب زیبایی منحصر بفردی را برای هر فضایی به همراه خواهد داشت. جذابیت بصری و همچنین گرمای این محصول، ارتباط مثبتی را با افراد برقرار خواهد نمود. با در نظر گرفتن تمایلات ذاتی افراد به ارتباط با طبیعت، می‌توان به یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت این محصول نیز پی برد.

اجرای طرح چوب سیمانی

برای اینکه نیاز کارفرما در اجرای این فعالیت تا میزان بسیار بالایی رفع گردد و همچنین نتیجه فعالیت سرشار از رضایت طرفین باشد، توجه به برخی عوامل در روش نصب فایبر سمنت برد بسیار مهم و ضروری خواهد بود. تعیین هدف‌ها و گام برداشتن در این راستا از جمله عوامل تاثیرگذار به شمار می‌آید. در دسترسی به اهداف برتر، می‌توان به برخی موارد زیر اشاره نمود:

گام اول : ارزیابی معیارها

قبل از شروع باید معیارها تعیین شده را بررسی و سپس فعالیت‌ها را برای رسیدن به نتیجه مطلوب آغاز کنید. توجه به درخواست و نیازهای تعریف شده در پروژه مانند: چگونگی ظاهر، شرایط مناسب برای اجرا، رنگ مناسب برای محصول و مواردی از این قبیل بررسی شده و تصمیمات مهم اخذ می‌گردد.

گام دوم : آماده سازی زیر ساخت:

قبل از اجرای فایبر سمنت برد، زیرسازی بسیار مهم و ضروری خواهد بود. استفاده از این محصولات در هر مکان، نیاز به زیرسازی مناسبی خواهد داشت. استفاده از پروفیل‌های گالوانیزه با در نظر گرفتن شرایط اجرا، بسیار مهم و ضروری خواهد بود.

گام سوم : انتخاب ابعاد مناسب:

در این مرحله نیز توجه به درخواست کاربر بسیار مهم خواهد بود. انتخاب و برش‌های صورت گرفته با در نظر گرفتن درخواست صاحب پروژه امکان‌پذیر می‌باشد. برش‌ها اغلب به صورتی انجام می‌پذیرد که از ایجاد هرگونه درز تا میزان چشمگیری جلوگیری به عمل آید.

 

اجرای طرح چوب سیمانی

گام چهارم :نصب ورق سیمانی طرح چوب:

برای نصب این محصولات اغلب از پیچ و مهره استفاده می‌کنند. پیچ و مهره کردن این محصولات فواید بی‌نظیری را برای آنها به همراه خواهد داشت. یکی از دلایل استفاده از پیچ و مهره در نصب این محصولات، جلوگیری از آسیب‌های ناشی از انبساط و انقباض آنها خواهد بود.

گام پنجم: درزگیری و رنگ‌آمیزی:

پس از نصب این محصولات، درزگیری کردن آنها نیز نقش مهمی در کیفیت و ماندگاری آنها خواهد داشت. پس از درزگیری مناسب و اصولی، رنگ‌آمیزی می‌تواند جذابیت و زیبایی این محصولات را دو چندان نماید.

موارد استفاده از ورق سیمانی طرح چوب

با در نظر گرفتن خصوصیات برجسته در فایبر سمنت برد طرح چوب یا ورق سیمانی طرح چوب ،موارد استفاده‌ی گسترده‌ای را شاهد خواهیم بود. قابل تنظیم بودن و انعطاف‌پذیری این محصول، آن را به یک محصول خواستنی از دیدگاه مسئولان انواع پروژه‌ها مبدل نموده است. از موارد استفاده از این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

طرح چوب سیمانی روی دیوار

امروزه با تنوع گسترده‌ای از نبوغ ساخته‌های دست بشر مواجه خواهیم بود. هر کدام از این محصولات، هدیه‌ای جذاب از طبیعت هستند که با ادغام آنها می‌توان از دکوراسیون گرم و جذاب لذت برد.
استفاده از دیوارپوش سیمانی یا سمنت برد طرح چوب با طراحی و جلوه بی‌نظیر چوبی و بتنی، فضایی عالی و منحصر بفرد را به همراه خواهد داشت. گرمای بصری در استفاده از این طرح به حدی تاثیرگذار می‌باشد که می‌توان از آن به عنوان یک مکان دنج و آرامش بخش یاد نمود.

 

نمای طرح چوب سیمانی

نمای طرح چوب سیمانی

از دیگر موارد استفاده از سمنت برد یا ورق سیمانی طرح چوب، می‌توان به نمای انواع بناها یا سایدینگ اشاره نمود. استفاده از این طرح با برخورداری از خصوصیات ویژه که در مبحث سایدینگ چیست به طور کامل توضیح داده شده، استقبال بی‌نظیری را به همراه خواهد داشت. از خصوصیات آن که سبب محبوبیت استفاده از ورق سیمانی طرح چوب در نمای ساختمان گشته است، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

ایجاد جلوه‌ای سه بعدی و منحصر بفرد در نمای بنا که در ترکیب نور، جلوه‌ای زنده و جذاب خواهند داشت. خطوط برجسته بیانگر عمق طراحی منحصر بفرد و ایده‌آل در این محصولات بوده است. همچنین سایه‌های ایجاد شده در بین سطوح بالایی و پایینی می‌توانند نقش موثری در طبیعی بودن صفحات داشته باشند.

استفاده از رنگ‌های بی‌انتها و تکامل یافته که با گذشت زمان بر جذابیت و زیبایی آنها اضافه خواهد شد، می‌تواند تغییرات منحصربفرد و زیبایی برای طراحی نمای ساختمان شما به همراه داشته باشد. این رنگ‌ها بیانگر اصالت و همچنین ظاهر طبیعی در برخی از ساختمانها خواهند بود که امروزه محبوبیت بسیار بالایی را در بر خواهند داشت. 

طرح چوب سیمانی محصولی متفاوت و کارآمد
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *