02126409037 09391565850

سمنت برد در رشت

سمنت برد در رشت

فهرست مطالب

در صورتی که قصد تهیه سمنت برد در رشت و سایر شهرها اعم از تهران، اصفهان و..را دارید ولیکن قصد دارید پیش از هر چیزی اطلاعات بیشتری درباره سمنت برد بدانید پیشنهاد می کنیم مطالب ارائه شده را مطالعه نمایید.

سمنت برد در رشت

آشنایی با سمنت برد در رشت

سمنت برد یا فایبر سمنت برد از جمله محصولات چند منظوره است که کاربرد زیادی در صنعت ساختمان سازی دارد که صفحات سیمانی الیافی می باشد. البته به سمنت برد، پنل سیمانی نما و ورق سیمانی هم گفته می شود.

مواد اولیه سمنت برد از کیفیت بسیار زیادی برخودار بوده و این ورق سیمانی دارای هیچ مواد شیمیایی مضری نیست و با توجه به نوع کاربردی که دارد می توان آن را در انواع متعددی فرضا ابعاد و ضخامت های مختلف به دست تولید رساند.

بنابراین می توانید با اطمینان برتری این محصول نسبت به مصالح ساختمانی سنتی نیز به تهیه سمنت برد در رشت و..بپردازید.

ترکیبات سمنت برد چیست؟

فایبر سمنت برد نیز از سیلیس، الیاف و سیمان پرتلند به دست آمده و می توان از آن در ساختمان ها استفاده نمود. فرضا ساختمان های اداری، مسکونی، تجاری و..

لازم به ذکر است که در اغلب مواقع جهت بیشتر شدن میزان مقاومت شیمیایی و مکانیکی آن از آهک، سیلیس و..استفاده می شود.

سمنت برد در رشت

مزایای فایبر سمنت برد در رشت

شاید این سوال پیش آید که چرا به تهیه سمنت برد در رشت، تهران، اصفهان و..تا این حد اهمیت داده می شود؟ در ادامه قصد داریم به برخی از مزایای این محصول اشاره کنیم.

 • امکان حذف نمودن گچ کاری و خاک
 • راحت و سریع قابل اجرا شدن می باشد
 • میزان تنوع در طرح های سمنت برد بالا است
 • این محصول دارای وزن متناسبی می باشد
 • سمنت برد ماندگاری بالایی دارد
 • در برابر حشرات مقاوم است
 • می توان سطح زیربنا را افزایش داد
 • سمنت برد در رشت میزان قیمت مناسبی دارد
 • کاربردهای متعددی دارد
 • عایق صدا بودن
 • و..

بنابراین درمی یابیم که سمنت برد در رشت و سایر شهرها به دلایلی که بیان نمودیم دارای محبوبیت بالایی بوده و به همین سبب ترجیح بر استفاده بیشتر از این محصول است.

سمنت برد در رشت

انواع سمنت برد در رشت

افراد زیادی ممکن است قصد تهیه انواع سمنت برد در رشت و سایر شهرها را داشته باشند اما نمی دانند این محصول دارای انواع متعددی است، به همین سبب قصد داریم به انواع این محصول اشاره کنیم تا با اطلاعات بیشتری بتوان به تهیه آن پرداخت.

1.سمنت برد مدرن

با استفاده از این نوع سمنت برد در رشت و..می توانید به صورت خلاقانه فضایی مدرن ایجاد کنید؛ لذا از این نوع فایبر سمنت برد اکثرا در فضاهای لوکس و محیط های تجاری استفاده می شود.

2.سمنت برد رنگی

در تولید سمنت برد رنگی علاوه بر اینکه از سیمان استفاده می شود، از رنگدانه های طبیعی هم بهره گرفته می شود. شاید این سوال به هنگام خرید این نوع سمنت برد در رشت ایجاد گردد که آیا سمنت بردهای رنگی در مقابل نور خورشید رنگ خود را از دست می دهند؟

قابل ذکر است که سمنت بردهای رنگی در برابر نور آفتاب مقاوم بوده و دچار تغییر رنگ نمی شوند خصوصا اگر این محصول را از سایت و فروشگاه معتبری تهیه نمود که بدین جهت کافیست به سایت ما سر بزنید.

3.سمنت بردهای ساده

این نوع سمنت برد سیمانی نیز در برابر عواملی اعم از سرما و گرما، شرایط آب و هوایی، اشعه خورشید و حتی آتش سوزی مقاومت خوبی دارد و می توان از آن برای نمای ساختمان، روف گاردن و..استفاده نمود.

4.فایبر سمنت برد آجری

این نوع سمنت برد در طرح آجر بوده و میزان هزینه مناسبی را در بر دارد که ماندگاری مناسبی داشته و می توان با سرعت بالا آن را اجرایی نمود.

5.سمنت برد دکوراتیو

این محصول متنوع بوده و به سبب کیفیت بالا و راحتی در نصب می توان از آن در دکوراسیون های داخلی و خارجی ساختمان ها به خوبی استفاده نمود.

6.سمنت برد با طرح چوب

این نوع محصول را می توان برای سقف کاذب یا نمای ساختمان به جای چوب های طبیعی استفاده نمود، زیرا سمنت برد در رشت با طرح چوب نسبت به چوب های طبیعی از ماندگاری بیشتری برخودار بوده و نیازی به نگهداری خاصی هم ندارد.

می توانید برای آشنایی بیشتر با سمنت برد طرح چوب و کاربرد آن بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

نکات مهم لازم برای استفاده از سمنت برد

در صورتی که قصد استفاده از سمنت برد در ساختمان را دارید توصیه می کنیم نکات ذیل را در این راستا مطالعه کنید.

1.به طور کل این محصول را نمی توان به طور کامل، عایق صوتی و حرارتی دانست ولیکن می تواند در صرفه جویی از مصرف انرژی تاثیر مثبتی داشته و در برقراری عایق صوتی و..برای دیوارها موثر باشد.

2.بسیار مهم است که نصب سمنت برد توسط کارشناسان مربوطه و افرادی که تجربه و مهارت لازم را دارند انجام گیرد زیرا هر چه این محصول به درستی نصب نشود میزان دوام و مقاومت آن کاهش می یابد. فرضا بسیار مهم است که برای نصب این محصول بر روی دیوار، تخته ها با یکدیگر مطابقت داشته باشند تا آب نتواند به فایبر سمنت برد نفوذ کند.

3.پیش از تهیه سمنت برد در رشت از مکان و محل نصب سمنت برد اطمینان حاصل کنید زیرا لازم است که در مکان مناسبی نصب شود فرضا در مکانی که به صورت مداوم در معرض نور خورشید، رطوبت، باران و..قرار نگیرد..

لذا اگر ناچار به استفاده از سمنت برد در محلی که دارای رطوبت است، هستید توصیه می کنیم با مشورت از کارشناسان مربوطه از درزگیرهای انحصاری برای آب بندی استفاده شود.

4.مراقب باشید تا سمنت برد با اجسام تیز یا سنگین برخورد نکند.

5.لازم است که هر 6 ماه سطح سمنت برد را تمیز کرده تا گرد و غبارهای موجود بر سطح سمنت برد به خوبی از بین روند.

حتما در صورت وجود ابهام، سوال یا بروز هرگونه مشکلی با متخصصین مربوطه صحبت کرده و به تعمیر آن بپردازید.

سمنت برد در رشت

کاربردهای سمنت برد

در این بخش قصد داریم به برخی کاربردهای سمنت برد اشاره کنیم تا دریابیم علت فروش مطلوب سمنت برد در رشت، تهران و..چیست؟

از جمله برخی کاربردهای سمنت برد عبارتند از:

 • کاربرد برای روف گاردن
 • سمنت برد سقف
 • کاربرد برای کف سازی
 • دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان
 • کاربرد در مبلمان
 • و..

 عوامل موثر بر قیمت سمنت برد در رشت

عوامل متعددی در میزان قیمت سمنت برد در رشت و..تاثیرگذار هستند که به برخی از مهم ترین آن ها اشاره می کنیم.

1.الیاف سمنت برد

نوع سمنت برد بر قیمت محصول تاثیر می گذارد، زیرا میزان مقاومت محصول، استحکام و..تا حدودی به نوع الیاف هم وابسته می باشد.

2.نوع برند

سمنت برد در رشت و سایر شهرها در برندهای متعددی به دست تولید می رسد. طبیعتا برندهایی که دارای اعتبار بالایی هستند میزان قیمت بالاتری دارند.

3.ابعاد

لازم به ذکر است هر چه میزان ابعاد و ضخامت سمنت برد بیشتر باشد میزان قیمت بالاتری دارد زیرا مواد اولیه با میزان بیشتری برای این محصول استفاده می شود.

4.روکش سمنت

سمنت برد با روکش های مختلفی به دست ساخت می رسد فرضا برخی سمنت بردها روکش خاصی هستند که این نیز بر میزان قیمت نهایی فایبر سمنت برد تاثیرگذار می باشد.

5.کیفیت

هر چه میزان کیفیت سمنت برد بالاتر باشد به سبب میزان دوام زیاد و مقاومت بیشتر در برابر فرسایش و..هزینه سمنت برد افزایش می یابد..

ولیکن هر چه میزان کیفیت سمنت برد بیشتر باشد میزان نیاز به تعمیر در دراز مدت کمتر می گردد. بنابراین توصیه می شود حتما به تهیه سمنت بردهایی با کیفیت بالا بپردازید.

و..

به طور کل عوامل متعددی می توانند بر میزان هزینه سمنت برد در رشت و سایر شهرها تاثیرگذار باشند بنابراین نمی توان هزینه ثابتی را برای فایبر سمنت بردها در نظر داشت.

فروش سمنت برد در سراسر ایران

علاوه بر امکان تهیه سمنت برد در رشت، تهران و..به صورت آنلاین می توانید از سراسر ایران به تهیه این محصول بپردازید. ویسمنت، سمنت بردها را با میزان قیمت مناسب، با کیفیت بسیار بالا و بهترین برندها به دست فروش می رساند.

می توانید جهت تهیه به سایت ویسمنت رجوع کرده و با شماره درج شده در بخش تماس با ما با کارشناسان مربوطه تماس حاصل نمایید.

سمنت برد در رشت
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *