02126409037 09391565850

سقف کاذب برای حمام

سقف کاذب برای حمام

فهرست مطالب

یکی از بهترین انتخاب‌ ها جهت اجرای سقف کاذب برای حمام، سمنت برد می‌ باشد..چنانچه این متریال در عصر امروز کاربرد فراوانی پیدا کرده است که یکی از آن ها سقف کاذب با سمنت برد است..

بدین سبب در صورتی که قصد دارید به تهیه سمنت برد به صورت اینترنتی از سرتاسر ایران بپردازید می‌ توانید با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایید؛ تمامی انواع سمنت برد موجود در سایت در بالاترین سطح کیفیت هستند که می توانید به تهیه آن ها بپردازید.

در ادامه به توضیحاتی درباره سقف کاذب برای حمام اشاره می‌ کنیم.

سقف کاذب برای حمام

بهترین متریال سقف کاذب برای حمام

جالب توجه است که یکی از بهترین و مناسب‌ ترین متریال‌ ها جهت اجرای سقف کاذب برای حمام نیز سمنت برد می‌ باشد که در عصر امروز کاربردهای متعددی داشته و از این جهت به مقبولیت بالایی هم رسیده است.

منظور از سمنت برد چیست؟

از جمله ورق‌ های پیش ساخته که کمک می‌ کند میزان جذابیت فضا در هر محیطی افزایش یابد سمنت برد Cement Board می‌ باشد که با نام‌ های متعددی می‌توان آن را شناخت مثل ورق سیمانی، پانل سیمانی الیاف دار، فایبر سمنت برد Fiber Cement Board، ایرانیت سیمانی و..

بنابراین این متریال دارای اسامی متعددی است که می‌ توانید هر کدام را در ذهن خود تثبیت کنید تا در مواقع لزوم مثل اجرای سقف کاذب برای حمام و سرویس بهداشتی و‌‌.. بتوانید از این متریال استفاده کنید.

می‌ توانید بهترین انواع سمنت برد را از ویسمنت تهیه کنید کافیست با ما تماس حاصل نمایید.

سقف کاذب برای حمام

چرا سمنت برد را برای سقف کاذب حمام انتخاب کنیم؟

شاید سوال شود که چرا از سمنت برد به عنوان سقف کاذب برای حمام استفاده می‌ شود؟ لذا در ادامه به این سوال با ارائه ویژگی‌ ها و مزایایی که دارد، پاسخ می‌ دهیم.

1.مقاومت بالا

سمنت برد دارای مقاومت بالایی می‌ باشد که این مسئله کمک می‌ کند سمنت برد بتواند به عنوان سقف کاذب برای حمام و محیط‌ های دیگر نقش مهمی ایفا کند زیرا این متریال در برابر عوامل متعددی مثل رطوبت، نفوذ حشرات. فشار و ضربه و.. مقاومت خوبی دارد.

به همین سبب مقاومت بالای این متریال باعث شده که نصب اصولی سمنت برد توسط نصاب‌ های حرفه‌ ای برای مشتریان افزایش یابد.

2.ماندگاری بالا

از آنجایی که سمنت برد مقاومت بالایی در برابر عوامل متعدد دارد میزان احتمال خرابی آن در کوتاه مدت کاهش می‌یابد اما لازم به ذکر است که اگر این محصول از مرکز فروشی معتبر تهیه نشده و با تخصص بالا نصب نشده باشد، میزان دوام سمنت برد کاهش می‌یابد.

به همین سبب..

می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان ویسمنت جهت اجرای سقف کاذب برای حمام و.. اقدام کنید زیرا تمامی انواع سمنت برد در بالاترین سطح کیفیت به دست ساخت می‌رسند و همچنین می‌توان توسط نصاب‌های حرفه‌ای به نصب آن پرداخت.

3.وزن سبک

از دیگر دلایلی که باعث می‌شود بخواهیم سقف کاذب برای حمام نیز سمنت برد باشد این است که این متریال دارای وزن منقول و مناسبی بوده  و می‌توان به راحتی به اجرای سقف کاذب برای حمام پرداخت.

4.قابلیت طراحی و رنگ آمیزی

قابلیت رنگ آمیزی سمنت برد می‌تواند باعث شود که استفاده و نصب سقف کاذب برای حمام با استفاده از این متریال لذت بخش‌تر شود زیرا افراد می‌توانند با توجه به سبک سلیقه‌ شان به نصب و اجرای فایبر سمنت برد به عنوان سقف کاذب برای حمام بپردازند.

5.اندازه و ابعاد متغیر

یکی دیگر از مزایای سمنت برد به عنوان سقف کاذب برای حمام این است که می توان آن را در ابعاد و اندازه ها و البته ضخامت های متعددی تهیه نمود که این نیز می تواند باعث شود سقف کاذب برای حمام در هر متراژی با سمنت برد پوشش دهی شده و فضای جذابی را برقرار سازد.

6.قیمت مناسب

یکی از به صرفه ترین متریال ها برای سقف کاذب برای حمام نیز سمنت برد می باشد که با وجود کیفیت بالایی که دارد دارای هزینه مناسبی هم است..فرضا ورق سیمانی در مقایسه با سایر مصالح ساختمانی قیمت مناسب تری دارد که می توانید به راحتی آن را از طریق سایت ویسمنت خریداری کنید.

7.عایق صوتی و حرارتی

از جمله مزایایی که سمنت برد دارد این است که عایق صوتی و حرارتی است، این متریال در برابر صدا و حرارت فرضا گرما مقاومت خوبی از خود نشان می دهد که می تواند دلیل مناسبی برای نصب به عنوان سقف کاذب برای حمام باشد.

و..

به برخی از مزایای استفاده از سمنت برد به عنوان سقف کاذب برای حمام اشاره کردیم، حال آنکه می توانید از انواع سمنت برد بدین منظور بهره گیرید..

ولیکن توصیه می کنیم..

پیش از استفاده حتما با متخصصین مربوطه مشورت نمایید تا بهترین نوع سمنت برد را به عنوان سقف کاذب مناسب برای حمام به شما معرفی کنند، می توانید بدین جهت با کارشناسان فروش ویسمنت تماس حاصل نمایید.

سقف کاذب برای حمام

انواع سمنت برد به عنوان سقف کاذب

سمنت برد به عنوان یکی از پرکاربرد ترین متریال های صنعت ساخت و ساز نیز در انواع متعددی به دست ساخت و تولید می رسد که قصد داریم به برخی از آن ها اشاره کنیم.

1.سمنت برد ساده

این نوع همانطور که از نامش مشخص است ساده بوده و با استفاده از درزگیرهای مناسب و اصولی به دست ساخت می رسد که می توانید به تهیه آن ها در ضخامت، ابعاد و اندازه مختلف بپردازید.

2.سمنت برد طرح چوب

از دیگر انواع سمنت برد که می تواند به عنوان سقف کاذب برای حمام، سقف کاذب برای بالکن و…مورد استفاده قرار گیرد پانل سیمانی طرح چوب می باشد که محبوبیت بسیاری را هم در بر دارد.

می دانیم که سمنت برد در برابر رطوبت مقاومت خوبی دارد..

با این حال توصیه می شود پیش از تهیه سمنت برد، جهت نصب سقف کاذب برای حمام حتما با کارشناسان متخصص در این زمینه مشورت نمایید.

3.سمنت برد مدرن

اگر دوست دارید فضای حمامتان مدرن و امروزی باشد و حس و حال خوبی به شما دهد، می توانید به تهیه سمنت برد مدرن بپردازید.

4.سمنت برد رنگی

سمنت برد رنگی از جمله انواع سمنت بردهایی است که می توانید آن را در طرح و رنگ مورد نظر تهیه کنید و فضای شادابی را در حمام با نصب سقف کاذب برای حمام برقرار سازید.

لذا این نوع سمنت برد می تواند در صنعت ساخت و ساز کاربردهای متعددی داشته باشد.

5.سمنت برد دکوراتیو

این نوع سمنت برد هم دکوراتیو بوده و با نصب آن فضای جذابی را در حمام برقرار خواهید ساخت.

6.سمنت برد آجری

از آنجایی که سمنت برد آجری قیمت مناسب تری از آجر دارد می توانید از آن هم به خوبی به عنوان جایگزین آجر استفاده کنید.

به طور کل..

کاربرد سمنت برد سقف بسیار متعدد بوده و می توانید فرضا علاوه بر سقف کاذب برای حمام، از انواع سمنت برد برای دیوارها، کفپوش و..استفاده کنید.

زیرا همانطور که بیان گردید میزان مقاومت این متریال در برابر رطوبت و..بالا بوده و به همین سبب می توان از آن در فضاهای مرطوب هم استفاده نمود.

ولیکن پیش از تهیه سمنت برد برای حمام و هر نوع محیطی که به طور مستقیم با رطوبت و یا نور همراه هستند، لازم است که این مساله را با کارشناسان فروش سمنت برد در میان بگذارید تا اقدامات لازم برای افزایش مقاومت سمنت برد صورت گیرد.

اهمیت نصب سمنت برد سقف کاذب برای حمام

حائز اهمیت است که نصب سمنت برد برای حمام در هر نوعی فرضا دیوار یا سقف کاذب و..باید توسط نصاب های حرفه ای انجام گیرد تا احتمال بروز مشکلات متعدد فرضا خرابی سمنت برد در کوتاه مدت و..جلوگیری گردد.

بنابراین..

در صورتی که قصد نصب این متریال را دارید حتما فرایند نصب را به متخصصین مربوطه بسپارید تا تمامی مراحل نصب سمنت برد با دقت و تمرکز بالایی انجام گیرد، همچنین اگر دوست دارید اطلاعاتی درباره دیتیل اجرایی سمنت برد داشته باشید کافیست بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

سقف کاذب برای حمام

چگونه از سقف کاذب سمنت برد نگهداری کنیم؟

بسیار مهم است که به تمیزی سمنت برد اهمیت دهید و به خوبی به تمیز کردن آن بپردازید تا گرد و خاک و..باعث کاهش کیفیت و دوام سمنت برد نشوند.

لازم است در بازه های زمانی معینی سمنت برد را تعمیر و بررسی نمود تا در صورت وجود هرگونه مشکل، بتوان در زمان مناسب به تعمیر و بهبود وضعیت سمنت برد پرداخت.

لازم است که..

حتما سمنت برد را از مرکز فروشی معتبر تهیه کنید زیرا مرکز فروشی که در زمینه فروش و تولید سمنت برد اعتبار بالایی داشته باشد به کیفیت محصولات خود اهمیت زیادی می دهد و بدین سبب می توانید از میزان کیفیت بالای سمنت بردهای خریداری شده اطمینان خاطر داشته باشید..

لذا می توانید سمنت برد به عنوان سقف کاذب برای حمام و..را در بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت از ویسمنت تهیه کنید، کافیست تماس حاصل نمایید.

سقف کاذب برای حمام
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *