02126409037 09391565850

سقف کاذب برای بالکن

سقف کاذب برای بالکن

فهرست مطالب

یکی از بهترین انتخاب ها برای بالکن نیز سقف کاذب است که می تواند فضا و  نمای متفاوتی را در بالکن برقرار سازد، لذا نصب و اجرای سقف کاذب برای بالکن هم در عصر امروز کاربرد فراوانی پیدا کرده است که می توانید با کارشناسان وی سمنت جهت تهیه بهترین متریال سقف کاذب برای حمام آشنا شده و از سراسر ایران به تهیه و خرید آن بپردازید..

این متریال چیزی جز سمنت برد نیست که تا به امروز به سبب ویِژگی های منحصر به فردی که دارد توانسته میزان محبوبیت بالایی را کسب نماید.. در ادامه نیز به توضیحاتی در خصوص بهترین نوع سقف کاذب برای بالکن اشاره می کنیم.

سقف کاذب برای بالکن

سمنت برد، بهترین سقف کاذب برای بالکن

می دانیم که در جامعه امروزی اهمیت به دکوراسیون داخلی و بیرونی اهمیت زیادی پیدا کرده است، حال به همین سبب اکثر افراد تصمیم می گیرند با پرداخت هزینه ای مناسب و به صرفه به زیباتر ساختن بخش های مختلف منزل شخصی، ویلا یا محل کار و..بپردازند..

لذا یکی از انتخاب های افراد زیباتر کردن بالکن خانه شان است که می توانند با بهره گیری از سمنت برد به عنوان سقف کاذب برای بالکن، حتی دیوارها و کفپوش بالکن نیز زیبایی این فضا را چنیدن برابر سازند.

سقف کاذب برای بالکن با نصب سمنت برد می تواند سبب گردد میزان زیبایی فضا به قدری افزایش یابد که تصمیم بگیرید هر نقطه ای از منزل یا ساختمان مد نظرتان را با استفاده از سمنت برد جذاب تر و تماشایی تر کنید.

حال قصد داریم در ادامه به چیستی سمنت برد و سایر اطلاعات لازم اشاره کنیم.

منظور از سمنت برد چیست؟

ممکن است این ابهام ایجاد گردد که سمنت برد چیست؟ چرا از این متریال به عنوان سقف کاذب برای بالکن و..استفاده کنیم؟

لازم به ذکر است که سمنت برد Cement Board که به آن پانل سیمانی الیاف دار، ایرانیت سیمانی، ورق سیمانی و حتی فایبر سمنت برد Fiber Cement Board هم می گویند از جمله ورق هایی است که می توان آن را به راحتی در محل مورد نظر نصب نمود و شاهد هیچگونه کثیف کاری هم نبود زیرا این ورق، از پیش ساخته شده است که فرایند نصب را راحت تر و آسان تر می سازد.

سمنت برد نیز از ترکیب سیمان، الیاف و سیلیس به دست می آید..

چنانچه سمنت برد دارای انواع متعددی است که می توان با توجه به سبک سلیقه و البته مشورت تخصصی با کارشناسان مربوطه به نصب هر یک از آن ها به عنوان سقف کاذب برای بالکن پرداخت.

سقف کاذب برای بالکن

انواع سمنت برد برای بالکن

سقف کاذب برای بالکن با استفاده از انواع سمنت برد بسیار راحت و سریع نصب می شود و زیبایی فضا با توجه به هر یک از انواع این متریال متفاوت تر و جذاب تر می گردد.

لذا می توانید انواع سمنت برد را از ویسمنت تهیه کنید و به صورت کاملا تخصصی اجرایی کنید..

1.پانل سیمانی طرح چوب

یکی از پرطرفدارترین و  محبوب ترین پانل ها، سمنت برد طرح چوب می باشد که می توانید با توجه به نوع چیدمان و فضای بالکن، سقف کاذب برای بالکن را سمنت برد چوبی انتخاب کنید..

البته حائز اهمیت است که کارشناسان ویسمنت می توانند بهترین نوع سمنت برد را به عنوان سقف کاذب به شما پیشنهاد دهند تا با پرداخت قیمت مناسب، با دوام ترین و بهترین نوع سمنت برد را به عنوان سقف کاذب برای بالکن نصب کنید.

2.سمنت برد آجری

از دیگر انواع سمنت برد نیز سمنت برد طرح آجر می باشد که می توانید آن را جایگزین آجرهای گران قیمت کرده و با پرداخت قیمتی اقتصادی به نصب سمنت برد آجری به عنوان سقف کاذب برای بالکن بپردازید.

اگر بالکن شما فضایی نوستالژیک دارد می توانید از این نوع سمنت برد برای بالکن خود استفاده کنید حتی می توانید این نوع سمنت برد را با پانل سیمانی طرح چوب ترکیب سازید فرضا برای کفپوش یا دیوارها و فضایی آرام بخش را برای خود برقرار سازید.

3.سمنت برد رنگی

اگر دوست دارید سقف کاذب برای بالکن، جذاب و هماهنگ با رنگ مورد نظرتان باشد می توانید به تهیه و خرید سمنت برد رنگی بپردازید، نصب و اجرای سمنت برد رنگی با توجه به فضای بالکن می تواند فضای شاد و جذابی را برقرار سازد.

بنابراین می توانید با طرح و رنگ دلخواه خود، سقف کاذب برای بالکن را اجرایی کنید.

4.سمنت برد ساده

از انواع سمنت برد نیز می توان به سمنت برد ساده یاد کرد که می تواند انتخاب مناسبی به عنوان سقف کاذب برای بالکن باشد..لذا در فرایند نصب این نوع سمنت برد از درزگیرهای مناسب استفاده می شود تا میزان مقاومت و دوام خوبی داشته باشد.

5.سمنت برد مدرن

اگر بالکن شما فضایی مدرن و امروزی دارد می توانید از سمنت برد مدرن استفاده کنید که بر روی آن برش های خاص با طرح های متنوعی ایجاد می شود که می تواند فضای جدید، خلاقانه و جذابی را در محیط برقرار سازد.

فرضا..

اگر در محل کارتان بالکن دارید می توانید ازاین نوع سمنت برد به عنوان سقف کاذب برای بالکن استفاده کنید تا فضای کاری تان جذاب تر و خاص تر دیده شود.

6.سمنت برد دکوراتیو

از آنجایی که این نوع سمنت برد در اشکال گوناگونی به دست ساخت و اجرا می رسد می توانید از سمنت برد دکوراتیو هم برای بالکن استفاده کنید.

فرضا علاوه بر سقف کاذب برای بالکن با این نوع سمنت برد، می توانید از آن برای روف گاردن یا بام سبز و حتی ساختمان های تجاری  و..استفاده کنید.

و..

بنابراین درمی یابیم سمنت برد دارای انواع متعددی است که می توانید با مشورت از کارشناسان مربوطه به نصب و اجرای بهترین نوع سمنت برد برای سقف کاذب بپردازید.

چگونه سقف کاذب با سمنت برد را با دوام تر کنیم؟

در این بخش به برخی موارد مهم جهت افزایش میزان دوام و ماندگاری سمنت برد به عنوان سقف کاذب برای بالکن اشاره می کنیم که لازم می دانیم آن ها را بدانید تا با رعایت آن ها تا چند سال احتمال خرابی سمنت برد را به تعویق بیندازید.

مهم است که حتما سمت برد را از مرکز فروشی معتبر تهیه کنید که کیفیت سمنت بردهای این مرکز بالا باشد..

زیرا لازم است که کیفیت ورق سیمانی زیاد باشد و بتواند مقاومت خود در برابر عوامل متعدد مثل رطوبت و.. را به خوبی حفظ کند.

لازم است که سمنت برد حتما توسط نصاب های حرفه ای و مجرب نصب گردد زیرا نیاز است که درزگیری های سمنت برد به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی انجام گیرد بنابراین فرایند نصب این ورق را حتما به کارشناسان مربوطه بسپارید.

مهم است که به تمیزی و نظافت سمنت برد اهمیت دهید بنابراین در بازه های زمانی معین به تمیز کردن سمنت برد بپردازید تا میزان احتمال خرابی آن کاهش یابد.

حائز اهمیت است که به طور مرتب به بررسی تخصصی سمنت برد پرداخته شود..

بنابراین در زمان های مختلف از کارشناسان حرفه ای  و متخصص در این زمینه درخواست کنید تا به بررسی سلامت سمنت برد بپردازند تا در صورت نیاز به تعمیر، سریعا فرایند تعمیر را پیش گیرند.

و..

سقف کاذب برای بالکن

قیمت سمنت برد برای سقف کاذب چقدر است؟

شاید این سوال ایجاد گردد که سمنت برد به عنوان سقف کاذب برای بالکن دارای چه میزان قیمتی است؟ لازم به ذکر است که قیمت سمنت برد با توجه به عوامل متعددی تعیین می گردد که در این بخش به برخی از مهم ترین آن ها اشاره می کنیم..

1.نوع سمنت برد

به انواع فایبر سمنت برد اشاره کردیم، هر یک ازاین سمنت بردها به سبب طراحی و ویژگی های انحصاری دارای قیمت های متفاوتی هستند.

2.طرح و رنگ سمنت برد

طبیعتا میزان قیمت سمنت برد رنگی و طرحدار با سمنت برد ساده متفاوت است بنابراین این مساله تاثیر بسیاری بر میزان قیمت نهایی خرید ورق سیمانی دارد.

3.اندازه ( ابعاد، ارتفاع و ضخامت ) تایل ها

هر چه میزان ضخامت و اندازه سمنت برد بیشتر باشد به مرور میزان قیمت خرید و اجرای سمنت برد هم افزایش می یابد. البته لازم است که میزان ضخامت و ارتفاع سمنت برد به عنوان سقف کاذب برای بالکن متناسب با متراژ سازه باشد.

همچنین از دیگر عوامل موثر بر قیمت سمنت برد به عنوان سقف کاذب عبارتند از:

  • 4.متراژ سازه ( سقف بالکن )
  • 5.کیفیت سمنت برد
  • 6.تعداد تایل های سمنت برد
  • و..

لذا تمامی این موارد بر میزان قیمت نهایی سمنت برد به عنوان سقف کاذب برای بالکن تاثیرگذار هستند..

ولیکن شما می توانید به تهیه با کیفیت ترین سمنت بردها با بهترین و به صرفه ترین قیمت بپردازید..

کافیست با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایید تا فرایند ثبت سفارش و خرید سمنت برد را پس از کسب اطلاع از قیمت هر متر ایرانیت سیمانی پیش ببرید.

سقف کاذب برای بالکن
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *