02126409037 09391565850

سرویس بهداشتی را با بهترین متریال دکوراسیون کنید!

سرویس بهداشتی را با بهترین متریال دکوراسیون کنید!

فهرست مطالب

سرویس بهداشتی در محیط منزل بسیار مهم است به همین علت بهتر است از متریال بادوام و مستحکم جهت طراحی این فضا استفاده شود. برای انتخاب متریال دیوار، کف و سقف سرویس بهداشتی باید خصوصیات مختلفی همچون: دوام، هزینه، ضدآب بودن، مقاومت در برابر قالب و … مورد توجه قرار گیرد. توجه به این نکات ضمن انتخاب محصولی مقاوم و با دوام باعث کاهش هزینه‌های مرتبط با تعمیر یا نگهداری خواهد شد و برخورداری از استحکام موجب طول عمر بالای محصول استفاده شده در این محیط می‌شود. با این حال بیشتر افراد بدنبال متریال‌های سنتی می‌روند بدون این که در این باره تحقیق و بررسی داشته باشند. این روزها محصولات جدید و کاربردی برای این منظور طراحی و به بازار عرضه شده است که کار را بیش از پیش نه برای صاحبین ملک که برای طراحان، معماران و سازندگان آسان می‌نماید.

استفاده از متریال نوین در سرویس بهداشتی

اگر بدنبال این هستید که فضایی متفاوت و خاص در سرویس بهداشتی حاکم باشد، باید از مصالح نوین استفاده کنید. انتخاب صحیح متریال برای دیوار پوش، سقف و کف نه تنها باید مستحکم باشد که از لحاظ ظاهری نیز ساده و شیک باشد. عموما از کاشی برای این منظور استفاده می‌شود زیرا کاشی قابل اجرا در زمینه‌های متعدد است؛ اما متریالی سنتی محسوب می‌شود با این حال هنوز هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای دریافت استحکام بالا بهتر است از جایگزین مناسب و درجه یک مانند سمنت برد یا ورق سیمانی در حمام و دستشویی استفاده کنید که قابلیت شستشو و پاکسازی آسان را داشته باشد.

سرویس بهداشتی مدرن با معرفی محصولی متفاوت

این محصول چند منظوره بوده و می‌توانید نه تنها در پوشش کف که در سقف یا حتی دیوار نیز از آن استفاده نمایید. سمنت برد محصولی کاربردیست که این روزها در ساخت و ساز نیز بسیار کارآمد است؛ از ورق سیمانی می‌توان در طراحی نمای داخلی و خارجی ساختمان، کفپوش مراکز بزرگ، سقف کاذب و … به طور گسترده استفاده کرد. فواید بی‌شمار این متریال باعث شده تا سازندگان بسیاری بدنبال استفاده از آن در زمینه‌ها متعدد باشند. ضمن این که از طرحی ساده برخوردار است و امکان رنگ آمیزی نیز برای کاربر فراهم شده است. 

سرویس بهداشتی مدرن با معرفی محصولی متفاوت

سقف کاذب سرویس بهداشتی از مواردیست که برای ساخت آن دقت زیادی صرف می‌گردد و فضاییست که برای محافظت سقف و نمای بهتر محیط اجرا می‌شود. همچنین این سقف از جریانات برق در حمام و دستشویی محافظت می‌کند و شرایط لازم برای نورپردازی توکاری را ایجاد می‌نماید. سقف کاذب سرویس بهداشتی مدرن تحت تاثیر بخار و رطوبت بالایی قرار می‌گیرد. بنابراین انتخاب مصالح برای سقف کاذب این محیط از اهمیت زیادی برخوردار است. فایبر سمنت برد سقف یا کف در برابر بخار، رطوبت و آب مقاومت قابل توجهی دارد. 

سمنت برد به عنوان متریالی نوین در دکوراسیون سرویس بهداشتی استفاده می‌شود که برای بسیاری از ساخت‌و‌سازها گزینه مناسبی می‌باشد. ورق سیمانی مقرون به صرفه بوده و با کیفیت بسیار بالا عرضه می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید دکوراسیونی خاص و متفاوت در سرویس بهداشتی ایجاد کنید. برای طراحی این فضا همچنین باید به استحکام و دوام متریال توجه شود که این متریال مستحکم و بادوام بوده و به مدت طولانی عمر می‌کند.

مزایای سمنت برد در دکوراسیون سرویس بهداشتی

محصولات سمنت برد در برابر عوامل رطوبتی و آب بسیار مقاوم است. به همین خاطر برای دکوراسیون سرویس بهداشتی از این مصالح استفاده می‌شود. سمنت برد می‌تواند به عنوان نماپوش و کفپوش سرویس بهداشتی به کار رود همچنین می‌توانید این محصول را در اجرای سقف کاذب به کار برید. این محیط به شکل مستمر در معرض آب و مواد رطوبتی قرار دارد؛ بنابراین برای محافظت از آن باید مصالح بادوام و مستحکم را انتخاب کرد. ضمن این که در تمامی قسمت‌ها نیاز به شست‌وشو و تمیزکاری مداوم دارد. تمیزکاری سرویس بهداشتی نیاز به مواد شوینده با قدرت بالا دارد و همین امر باعث شده تا بسیاری از معماران و طراحان همواره از مواد و متریال مناسب برای دیوارپوش، سقف کاذب و کفپوش این محیط استفاده ‌نمایند. سمنت برد گزینه مناسبی برای محیط‌های رطوبتی است، بنابراین به راحتی می‌توان از این محصول در طراحی فضاهای با رطوبت بالا استفاده کرد.

 

سمنت برد در سقف کاذب سرویس بهداشتی

بافت‌های یکپارچه و هموار اهمیت زیادی در نمای سرویس بهداشتی دارد. این بافت‌های یکپارچه با مواد و متریال نوین شکل می‌گیرند. بافت یکپارچه می‌تواند امکان شست‌و‌شوی سریع و راحت را برای محیط‌های مختلف فراهم کند. کاشی‌ها، سرامیک، سمنت برد و … در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی می‌تواند بافت یکپارچه و منظمی ایجاد کند. سمنت برد به راحتی در نواحی و مکان‌های مختلف استفاده می‌شود. این نوع متریال نیاز به نصب مجهز و سنگین ندارد. برای نصب سمنت برد در دکوراسیون سرویس بهداشتی به زمان کمی نیاز است. بیشتر افراد برای خانه سازی و ساخت سرویس بهداشتی مصالح مقرون به صرفه را ترجیح می‌دهند که علاوه‌براین چند منظوره بوده و بتوان در سایر بخش‌ها نیز از آن استفاده کرد.

ورق سیمانی بهترین گزینه در محیط های مرطوب

کاربرد ورق سیمانی در محیط‌های مرطوب بسیار رواج دارد. به همین خاطر از ورق سیمانی برای دکوراسیون کف یا سقف محیط‌هایی نظیر آشپزخانه، سرویس بهداشتی و … استفاده می‌شود. همین موضوع باعث ویژگی‌های خاصی در ساختار سمنت برد و استفاده برای سقف کاذب یا کفپوش حتی نمای داخلی و خارجی می‌گردد. ورق سیمانی رشد بسیاری در ساخت‌و‌سازها دارد و این شیت‌ها قابلیت جای گذاری مناسبی دارند و برای نقاط مختلف منزل مورد استفاده قرار می‌گیرند. دوام قابل توجه سمنت برد باعث شده بیشتر افراد از آن به عنوان جایگزین چوب بهر‌مند گردند.

سمنت برد کف یا سقف و نما به کار رفته در سرویس بهداشتی در برابر پوسیدگی، موریانه، حشرات، تاب خوردگی و … مقاومت قابل توجهی از خود نشان می‌دهد. جالب است بدانید مصالح سمنت برد نیاز به نگهداری منظم ندارد. منظور از مراقبت کم سمنت برد این است که کمتر نیاز به تعمیر و بازسازی پیدا می‌کنند. سمنت برد به کار رفته در سرویس بهداشتی نسبت به گرما و سرما حساسیت ندارد و عایق مناسبی به شمار می‌آید. ضمن این که ورق سیمانی قابلیت رنگ آمیزی داشته و همین امر باعث می‌شود در صورت نیاز محیط را به رنگی دلخواه تغییر دهید.

سقف سرویس بهداشتی مدرن را چگونه طراحی کنیم؟

ورق سیمانی یا سمنت برد انتخابی مناسب برای استفاده در سقف سرویس بهداشتی مدرن خواهد بود که هم از لحاظ کیفیت و از لحاظ ظاهری محصولی عالی به شمار می‌آید. ضمن این که امکان ایجاد هارمونی و یکپارچگی در این فضا را برای شما امکان پذیر خواهد کرد. مقاومت بالای این محصول در برابر رطوبت و عایق مناسب باعث می‌شود تا انتخابی مناسب برای این منظور باشد.

فایبرگلاس از متریالی است که برای سقف سرویس بهداشتی استفاده می‌شود. این مواد در برابر آب

 مقاومت داشته و جذابیت بصری زیادی به همراه دارند. قیمت فایبرگلاس نسبت به دیگر مصالح پایین است اما می‌توان متریالی مناسب و با کارآیی چند برابر برای این منظور پیدا کرد.

سقف سرویس بهداشتی مدرن را چگونه طراحی کنیم؟

سقف فلزی می‌تواند برای سرویس بهداشتی به کار رود؛ این فلزها بسیار مقاوم و صیقل خورده می‌باشند. امکان تمیزکاری فلزات سقف وجود دارد. فلزهای به کار رفته در سقف می‌تواند از جنس کروم، مس، برنج، آهن، گالوانیزه، قلع و آلومینیوم باشد.

کاشی کاری به مدت بسیار طولانی در محیط‌های مرطوب همچون سرویس بهداشتی مجهز مورد استفاده قرار می‌گرفت. کاشی کاری بعد از گذشت مدتی نیاز به نگهداری و تعمیر منظم داشت.

سرویس بهداشتی مدرن کوچک

سمنت برد در سرویس بهداشتی مدرن کوچک بسیار توصیه می‌شود و همان طور که می‌دانید مصالح به کار رفته برای ساخت سقف کاذب، دیوارپوش و کفپوش در کاهش فضای آن تاثیر دارد؛ بنابراین انتخاب دقیق متریال مناسب برای این محیط، می‌تواند در بزرگ‌تر نشان دادن ابعاد تاثیرگذار باشد. سرویس بهداشتی کوچک از نظر سایز و اندازه با محدودیت مواجه است. بنابراین برای طراحی و ساخت آن باید مصالح مناسب و درخوری را انتخاب کرد. سمنت برد طرحی ساده و شیک دارد و به همین خاطر برای طراحی فضاهایی با ابعاد کوچک پیشنهاد می‌شود. 

سرویس بهداشتی را با بهترین متریال دکوراسیون کنید!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *