02126409037 09391565850

ایرانیت سیمانی صاف

ایرانیت سیمانی صاف

فهرست مطالب

از جمله کاربردی ترین ورق ها نیز ورق ایرانیت سیمانی صاف می باشد که می توان از آن در اماکن متعددی استفاده نمود. در ادامه نیز قصد داریم به توضیحات بیشتری در خصوص ورق های ایرانیت بپردازیم.

منظور از ورق ایرانیت سیمانی صاف چیست؟

ایرانیت سیمانی صاف که به آن سمنت برد یا ورق صاف سیمانی هم می گویند نیز از سیمان و الیاف تقویت کننده به دست می آید و می توان از این ورق ها به عنوان پوشش کاربردهای بسیاری را شاهد بود.

جالب توجه است که از ورق های ایرانیت سیمانی می توان به عنوان پوشش در سقف ها یا دیوارها به خوبی استفاده نمود فرضا به عنوان سقف سوله ها یا انبارها از آن ها استفاده نمود.

در ادامه نیز قصد داریم به مزایای خرید ورق ایرانیت سیمانی صاف اشاره کنیم، لذا می توانید جهت تهیه این نوع سمنت برد با ویسمنت تماس حاصل نموده و اطلاعات مورد نیاز خود را از مشاورین ما دریافت نمایید.

ایرانیت سیمانی صاف

مزایای ایرانیت سیمانی

ایرانیت سیمانی دارای مزایای متعددی است که سبب می گردد بتوان از آن استفاده نموده و به تهیه آن پرداخت، لذا در این بخش به برخی از مهم ترین مزایای ایرانیت سیمانی صاف، موج دار و..اشاره می کنیم.

1.زیبایی

ایرانیت سیمانی دارای ظاهر بسیار زیبایی می باشد به همین سبب می تواند فضای خاصی را برقرار سازد.

2.هماهنگی و سازگاری

از دیگر ویژگی ها و مزایای ایرانیت سیمانی نیز سازگاری آن با مواد ساختمانی دیگر می باشد بدین سبب می توان از این ورق به خوبی در اجرا و طراحی ساختمان های مربوطه پرداخت.

3.مقاومت

ورق های ایرانیت سیمانی صاف یا موج دار و..دارای مقاومت و استحکام مطلوبی می باشند..

بنابراین..

می توان بیان داشت که این ورق ها میزان مقاومت مطلوبی در برابر تغییرات آب و هوایی مثل باران، باد، زلزله و..خواهند داشت البته این نیز وابسته به نوع برند و میزان کیفیت ورق می باشد زیرا نمی توان این ورق را دارای مقاومت بالایی در برابر عوامل باد و..دانست.

4.طول عمر بالا

از آنجا که ورق ایرانیت سیمانی دارای مقاومت قابل توجهی می باشد، دارای عمر و دوام بالایی است بنابراین میزان نیاز این ورق به تعمیر در گذر زمان کاهش می یابد.

5.هزینه مناسب

میزان هزینه خرید و نصب ورق ایرانیت سیمانی صاف و موج دار، مناسب بوده و به قولی مقرون به صرفه می باشد.

6.قابلیت تغییر شکل

از آنجا که می توان به راحتی به تغییر شکل ورق های ایرانیت سیمانی پرداخت، می توان از این ورق ها در معماری و طراحی برای ساختمان ها به خوبی استفاده نمود.

7.عایق صوتی

این نوع ورق ها عایق صوتی بوده و می توانند در حد معقولانه ای میزان صداهای محیط را کاهش دهد همچنین می تواند در حفظ دما تاثیرگذار باشد.

ولیکن به طور کل نمی توان در اماکن خیلی شلوغ، انتظار بالایی از این ورق به عنوان عایق صوتی داشت.

از دیگر مزایای ورق ایرانیت سیمانی عبارتند از:

 • در نصب و اجرای این ورق بر سازه یا ساختمان، نیازی به استفاده از سایر مصالح ضروری و خاصی نیست
 • می توان از ورق ایرانیت سیمانی در تمامی اماکن و سازه ها استفاده نمود
 • امکان استفاده برای دیزاین خارجی و داخلی با این ورق وجود دارد
 • ایرانیت دوستدار محیط زیست بوده و به مواد اولیه با کیفیت طبیعی آسیبی به آن نمی رساند

معایب ورق ایرانیت سیمانی

طبیعتا هر یک از مواد، اجسام و..علاوه بر اینکه مزایای خاص خودشان را دارند، دارای معایبی هم هستند، ورق ایرانیت سیمانی هم از این امر مستثنی نبوده و علاوه بر مزایای قابل توجه خود، دارای معایبی است که به آن ها اشاره می کنیم.

1.وزن نسبتا بالا

ورق ایرانیت سیمانی صاف یا موج دار و..دارای وزن بالایی می باشد، به همین سبب لازم است به خوبی تقویت شود زیرا فشار بالایی را بر روی سازه مورد نظر ایجاد می کند.

2.مقاومت کم در برابر آب

بسیار مهم است که ورق ایرانیت سیمانی صاف یا موج دار به خوبی و به شکل صحیح و اصولی آب گیری شده باشد در غیر این صورت میزان احتمال جذب آب ورودی به این ورق افزایش یافته و می تواند منجر به بروز خرابی یا پوسیده شدن ساختمان و سازه گردد.

3.احتمال شکستن ورق

حائز اهمیت است که ورق ایرانیت سیمانی صاف و..باید به صورت کاملا حرفه ای توسط کارشناسان مربوطه نصب گردد، در صورتی که فرایند نصب این ورق به درستی انجام نگیرد ممکن است به سبب هرگونه فشار و برخورد با ضربه و..دچار شکستگی گردد..

و این نیز طبیعتا می تواند سبب بروز مشکلات جدی گردد بنابراین مهم است که این ورق را از مرکز فروش معتبری تهیه شده و نصب گردد به همین سبب می توانید جهت تهیه و اجرای نصب سمنت برد یا ایرانیت سیمانی با ویسمنت تماس حاصل نمود.

ایرانیت سیمانی صاف

کاربردهای ایرانیت سیمانی صاف و موج دار

از ورق ایرانیت سیمانی موج دار و صاف می توان در جاهای متعددی استفاده نمود، برخی از کاربردهای این نوع ورق ها عبارتند از:

 • می توان از این ورق ها به عنوان پارتیشن در محیط های داخلی استفاده نمود
 • امکان اجرای سمنت برد سیمانی به عنوان سقف و یا شیروانی برای سوله، انبار و..وجود دارد
 • می توان با این ورق ها دیوار ساختمان ها و سازه ها را ساخت
 • و..

قیمت ایرانیت سیمانی صاف

شاید این سوال ایجاد گردد که میزان قیمت سمنت برد یا ایرانیت سیمانی چقدر است؟ در این بخش قصد داریم به عواملی که بر میزان قیمت این ورق ها تاثیرگذار هستند اشاره کنیم.

1.ابعاد تایل ها

طبیعتا یکی از عوامل موثر بر میزان هزینه و قیمت سمنت برد نیز میزان ابعاد تایل های سمنت برد می باشد طبیعتا هر چه میزان ابعاد این تایل ها بیشتر باشد، قیمت سمنت برد سیمانی هم افزایش می یابد.

2.موقعیت جغرافیایی

اینکه سازه یا ساختمان مورد نظر برای اجرای سمنت برد در کدام نقطه و موقعیت جغرافیایی قرار دارد، بر هزینه و قیمت ایرانیت ها تاثیرگذار می باشد.

لذا می توانید با قیمتی معقولانه و مناسب از سراسر ایران، فرضا خرید سمنت برد در رشت، تهران و.. با ویسمنت تماس حاصل نمایید.

3.متراژ سازه

میزان متراژ ساختمان یا سازه ای که قصد دارید به اجرای ورق ایرانیت سیمانی صاف یا موج دار در آن بپردازید بر میزان قیمت خرید و اجرای ایرانیت تاثیرگذار می باشد.

4.کیفیت سمنت برد

هر چه میزان کیفیت ورق ایرانیت سیمانی یا سمنت برد بیشتر باشد میزان قیمت نهایی آن هم بیشتر می گردد..

لازم به ذکر است که هر چه میزان کیفیت سمنت برد بیشتر باشد میزان احتمال بروز خرابی و آسیب سازه کمتر بوده و نیاز کمتری به تعمیر آن خواهد بود.

5.برند ورق ایرانیت

ورق ایرانیت دارای برندهای متعددی است، این ورق ها با برندهای معتبر و شناخته شده تر، دارای قیمت بالاتری برای خرید و اجرا هستند.

و..

خوب است بیان داریم با وجود اینکه فایبر سمنت برد یا ایرانیت سیمانی صاف و موج دار دارای میزان قیمت مناسبی هستند، با این وجود کیفیت و کارایی بالایی دارند خصوصا اگر از برند معتبر و مرکز فروشی با سابقه فروش بالا تهیه گردد.

این ورق در مقایسه با سایر مصالح دارای قیمت مناسب تری می باشد و می توان آن را با هر میزان بودجه ای با توجه به نوع نیاز خود در مناسبت ترین کیفیت از ویسمنت تهیه نمود..

کافیست با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل گردد.

ایرانیت سیمانی صاف

روش های نگهداری از سمنت برد سیمانی

شاید این سوال و ابهام ایجاد گردد که چطور می توان به خوبی از سمنت برد یا ایرانیت سیمانی صاف و موج دار نگهداری کرد؟ در این بخش قصد داریم به برخی از نکات مهم مربوطه اشاره کنیم.

 • لازم است برای اینکه از ورود آب به داخل سمنت برد و سازه جلوگیری شود از درزگیرهای مناسب در بهترین کیفیت ممکن استفاده شود.
 • مهم است که به هنگام حمل و نقل ورق ایرانیت سیمانی از هرگونه برخورد ضربه و..به آن جلوگیری شود
 • در زمان های معین درزگیرها و سلامت سمنت برد بررسی شده و در صورت نیاز حتما به تعمیر آن توسط کارشناسان مربوطه پرداخت.
 • باید سمنت برد سیمانی را در مکان مناسبی نصب نمود زیرا در صورتی که این ورق به طور مدام در برابر نور خورشید قرار گیرد ممکن است دچار آسیب شود، اگر رطوبت محیط زیاد باشد ممکن است احتمال خرابی یا پوسیدگی را بیشتر سازد و..

بنابراین مهم است با وجود مقاومت مطلوب این ورق، برای نصب و انتخاب مکان مناسب اجرا با کارشناسان ویسمنت مشورت نمود.

 • حائز اهمیت است که نصب ورق ایرانیت سیمانی باید با دقت و تخصص بسیار انجام گیرد تا میزان احتمال بروز آسیب کاهش یابد.
 • مهم است که این ورق را از مرکز فروشی معتبر، با برند شناخته شده و کیفیت بالا تهیه نمود.

می توان جهت تهیه و اجرای ورق ایرانیت سیمانی صاف و موجدار با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمود.

ایرانیت سیمانی صاف
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *