02126409037 09391565850

اجرای ورق سیمانی در سقف و تغییر دکوراسیون داخلی!

اجرای ورق سیمانی در سقف و تغییر دکوراسیون داخلی

فهرست مطالب

خلاقیت‌ها و ایده‌های ناب، هر روز با رشد تکنولوژی پیشرفت کرده و شرایط خاصی را به ارمغان می‌آوردند. بسیاری از افراد با ایده گرفتن از طبیعت و همچنین به کار بستن تخصص خود در زمینه دکوراسیون داخلی، شاهد پیشرفت‌های بسیاری بوده‌اند. سقف از جمله موارد مهم در دکوراسیون داخلی محسوب می‌گردد؛ کیفیت بسیار بالا، وزن مناسب، طراحی خیره کننده و مواردی از این قبیل، می‌توانند در انتخاب متریال سقف کاذب موثر باشند.

یکی از محصولاتی که امروزه با استقبال بی‌نظیری روبررو شده، ورق سیمانی یا انواع سمنت برد است؛ این محصول با در برداشتن خصوصیات ایده‌آل و منحصر بفرد توجه بسیاری از واحدهای طراحی دکوراسیون داخلی را به سمت خود معطوف نموده است. بنابراین با شناخت مشخصات فنی سمنت برد و ویژگی ساختاری آن می‌توانید از این مصول به صورت گسترده‌ای استفاده کنید و خرید سمنت برد را تجربه کنید.

مزایای استفاده از ورق سیمانی در سقف

همانطور که گفته شد، یکی از محصولات بسیار برجسته برای طراحی سقف کاذب، کاربرد سمنت برد است. اما استفاده از این محصول مزایای ویژه‌ای در بر دارد که از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • بدون آزبست
 • مقاومت چشمگیر در برابر نشتی آب
 • نصب بسیار ساده و آسان به همراه برش‌های مناسب
 • مقرون به صرفه و ایده‌آل در برابر برخی محصولات مشابه
 • ماندگاری قابل توجه و بسیار بالا در برابر برخی از عوامل محیطی
 • عدم آسیب دیدگی در برابر آتش سوزی یا به نوعی کنترل کننده حریق و جلوگیری از افزایش آن
 • برخورداری از طرح‌ها و رنگ‌های منحصر بفرد و ایده‌آل و همچنین برخورداری از ویژگی رنگ آمیزی
 • استفاده مناسب در کلیه مکان‌ها با در نظر گرفتن شرایط خاص آن‌ها، مانند استفاده در استخر، بیمارستان، ساختمان‌های تجاری و اداری

با در نظر گرفتن این مزایا بسیاری افراد برای تهیه این محصولات و اجرای آن‌ها اقدامات موثری را انجام خواهند داد.

 

انواع سقف کاذب ورق سیمانی

انواع سقف کاذب ورق سیمانی

فایبر سمنت برد دارای طرح‌های جذاب و خیره کننده‌ای بوده که استفاده از آن‌ها را برای بسیاری از مکان‌ها خاص و منحصر بفرد خواهد نمود. همچنین قابلیت رنگ آمیزی در این محصولات موجب می‌شود که افراد با انواع سمنت برد مواجه گشته و همچنین موارد استفاده گوناگونی با توجه به سلیقه خود از سمنت برد داشته باشند. اما سمنت برد هایی که برای سقف مورد استفاده قرار می‌گیرند، دارای سه دسته اصلی خواهند بود.

 • طرح چوب: این محصولات شباهت کاملی به چوب خواهند داشت. افرادی که علاقه بسیار زیادی به طراحی‌های چوبی دارند، می‌توانند از این محصولات برای دیزاین داخلی و سقف مکان مورد نظر استفاده نمایند. استفاده از این محصول به جای استفاده از چوب بسیار ایده‌آل خواهد بود. ماندگاری و کیفیت این محصول بیشتر از چوب است و همچنین این محصولات قیمت بسیار مناسب‌تری نسبت به چوب خواهند داشت. از این جهت شما می‌توانید خرید مقرون به صرفه‌ای داشته باشید.
 • طرح چوب شیاردار: این طرح از سمنت برد نیز بسیار شبیه به سمنت برد طرح چوب است، اما این محصولات دارای شیارهایی هستند که زیبایی و جذابیت بیشتری به همراه خواهند داشت. استفاده از این محصولات برای سقف کاذب سمنت برد بسیار مناسب خواهد بود.
 • طرح ساده شیاردار: این طرح نیز یکی از محصولات جذاب برای استفاده برروی سقف کاذب است که به صورت شیاردار ساده مورد استفاده افراد قرار خواهد گرفت.

 

نحوه نصب و اجرای ورق سیمانی در سقف

نحوه نصب و اجرای ورق سیمانی در سقف

همانطور که گفته شد ورق سیمانی الیاف دار یا همان فایبر سمنت برد برای استفاده در سقف بسیار مناسب خواهد بود؛ این پانل سیمانی الیاف‌دار با برخورداری از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالا و همچنین سبک بودن منحصر بفرد، موارد استفاده ایده‌آلی برای سقف و کف داشته‌اند. این محصول به صورت پیش ساخته در اختیار پیمانکاران قرار می‌گیرد؛ افراد می‌توانند با در نظر گرفتن مزایای سقف کاذب سمنت برد اقدام به استفاده از آن‌ها نمایند. از مزایای نصب سمنت برد برروی سقف می‌توان به:

 • هزینه مناسب و بسیار پایین آن
 • سرعت بسیار بالا در نصب به دلیل پیش ساخته بودن و همچنین سهولت در نصب
 • نصب بدون آلودگی و کثیفی‌هایی که در نصب‌های سنتی صورت می‌گرفت
 • عایق بسیار مناسب در برابر رطوبت و همچنین آتش سوزی

 از این قبیل اشاره نمود. این محصولات توسط پیچ‌های مخصوص به اسکلت‌های فلزی از پیش ساخته شده وصل می‌شوند. به دلیل سهولت در نصب، بسیاری از پیمانکاران و انبوه سازان از این محصولات استقبال می‌نمایند. نصب، قیمت اجرای سمنت برد و اجرای سقف کاذب ورق سیمانی، باید توسط افراد خبره و متخصص در این زمینه انجام پذیرد. برش‌های این محصولات باید با نهایت دقت و ظرافت صورت پذیرند تا از بروز درزها تا میزان بسیار بالایی جلوگیری به عمل آید.

اجرای ورق سیمانی در سقف و تغییر دکوراسیون داخلی!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *