02126409037 09391565850

ابعاد سمنت برد

فهرست مطالب

از آنجا که میزان کاربرد بسیار افزایش یافته است افراد بسیاری خواهان تهیه و نصب این متریال شده‌ اند..لذا برخی از خریداران یش از تهیه سه متر برد با این سوال مواجه می‌شوند که ابعاد سمنت برد چقدر است؟

ابعاد سمت برد در طرح های متعدد فرضا طرح چوب، مدرن و.. عموما عبارتند از:

 • 1200*2400 میلی متر
 • 1250*3000 میلی متر
 • 200*2400 میلی متر
 • و.. می باشد.

در ادامه قصد داریم به این سوال که ابعاد سمنت برد چقدر است و باید چه میزان باشد؟ بیشتر بپردازیم بنابراین همراه ما باشید.

میزان ابعاد سمنت برد چقدر است؟

می توانید جهت تهیه انواع سمنت برد در ابعاد و ضخامت های متعدد و نیز در بالاترین سطح ممکن با کارشناسان وی سمنت تماس حاصل نمایید.

ابعاد سمنت برد

ابعاد سمنت برد به میلی متر

لازم به ذکر است که ابعاد فایبر سمنت برد با توجه به نوع سازه و کاربرد مورد نظر تهیه و اجرایی نمود که کارشناسان وی سمنت می‌توانند در بالاترین سطح کیفیت به اجرای سمنت برد در ابعاد متناسب با پروژه مربوطه بپردازند.

میزان ضخامت فایبر سمنت برد

ضخامت فایبر سمنت برد بر اساس ابعاد شیت و نوع کاربرد و.. با توجه به میزان نیاز مقاومت و.. برشکاری می‌شود..

فرضا جمله برخی میزان ضخامت‌های سمنت برد عبارتند از:

 • 4 میلی متر
 • 6 میلی متر
 • 8 میلی متر
 • 10 میلیمتر
 • 12 میلی متر
 • و..

بنابراین ابعاد پانل سیمانی یا سمنت برد و ضخامت آن با توجه به لت استفاده از این متریال تعیین می شود.

مثلا میزان ابعاد سمنت برد سقف با سمنت برد نما متفاوت است زیرا میزان متراژ، میزان مقاومت لازم و.. متفاوتی داشته و کارشناسان فروش فایبر سمنت برد با توجه به بررسی‌ های لازم، بهترین و مناسب‌ ترین ضخامت و ابعاد سه متر برد را برای اجرا کردن در پروژه در نظر می‌ گیرند.

ابعاد سمنت برد به سانتی متر

بیشتر به ابعاد فایبر سمنت برد به صورت میلیمتر اشاره شد.

در این بخش به برخی ابعاد پانل سیمانی در انواع مختلف به سانتی‌ متر می‌ پردازیم.

از جمله برخی ابعاد این متریال:

 • 120*240 سانتی متر طرح ساده
 • 120*300 سانتی متر طرح ساده
 • 20*240 ساننی متر طرح ساده سایدینگ

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه انواع فایبر سمنت برد برای دکوراسیون‌ های داخلی و خارجی ساختمان با وی سمنت تماس حاصل نمایید.

سمنت برد چیست؟

سمنت برد ورقی از پیش ساخته شده است که به سبب نصب راحت و آسان، مقاومت بالا و هزینه مناسب و..کاربرد بالایی دارد.. به این متریال، فایبر سمنت برد Fiber Cement Board، پانل سیمانی الیاف دار، ایرانیت سیمانی و..هم می گویند که می توان از آن برای زیباتر ساختن دیوارها و نمای داخلی و خارجی ساختمان و..پرداخت.

این متریال دارای مزایا و معایب متعددی است که می توانید جهت کسب اطلاع از مزایا و معایب سمنت برد بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

ابعاد سمنت برد

ابعاد پانل سیمانی طرح چوب

سمنت برد انواع مختلفی اجرایی می‌ شود که یکی از آنها سمنت برد طرح چوب است، ممکن است این سوال ایجاد شود که ابعاد سمنت برد طرح چوب چقدر باشد بهتر است؟

لذا ابتدا مهم است که بدانیم پانل سیمانی طرح چوب به چه منظور و در چه جایگاهی نصب می‌ شود؟

به طور مثال در صورتی که سمنت برد چوب برای دیوارها و نمای ساختمان‌ های مسکونی و..نصب شود ابعاد ورق سیمانی و ضخامت لازم با ابعاد کفپوش سمنت برد متفاوت است.

بنابراین لازم است با کارشناسان مربوطه در خصوص میزان متراژ سازه و نوع آن اعم از سقف، دیوار، کفپوش و..صحبت نمود تا کارشناسان بهترین میزان ابعاد سمنت برد و ضخامت را پیشنهاد دهند.

بدین جهت کافیست با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمود.

ابعاد سمنت برد

اجرای انواع سمنت برد در ابعاد مختلف

از آنجایی که کاربرد سمنت برد در عصر امروز بسیار افزایش یافته، محبوبیت این متریال برای دیزاین‌ های داخلی و خارجی ساختمان بیشتر از قبل شده است.

لذا می‌توان سمنت برد را در طرح‌ های آجری، رنگی و.. برای نما، ساخت پارتیشن و.. تهیه و اجرایی نمود.

اگر افراد قصد نصب و اجرای سمنت برد در ساختمان‌ های مسکونی، تجاری و.. را داشته باشند می‌ توانند از کارشناسان مربوطه درخواست کنند میزان ابعاد ورق سیمانی و ضخامت آن به قدری باشد که بتواند تا حدی میزان آلودگی صوتی در محیط را کاهش دهد زیرا این متریال عایق صوتی و البته عایق حرارتی هم می‌باشد.

از آنجایی که میزان مقاومت فایبر سمنت برد در برابر عوامل متعددی مثل رطوبت، ضربه و فشار و.. بالا است ابعاد فایبر سمنت برد با توجه به کاربرد مربوطه مختلف بوده و متناسب با آن تعیین می شود تا میزان دوام و ماندگاری ایرانیت سیمانی در فضای مربوطه حفظ گردد.

بنابراین زمانی که ابعاد سمنت برد و ضخامت آن به صورت تخصصی و کارشناسی شده با نوع سازه در نظر گرفته شود، می‌توان علاوه بر حفظ زیبایی شاهد دوام و مقاومت آن بود..

البته مهم است که:

به نگهداری از فایبر سمنت برد اهمیت بالایی داد تا کاربرد سمنت برد در صنعت ساخت و ساز به مانند روز اول حفظ شود البته حتی اگر این متریال به طور احتمالی به دلایل مختلف فرضا عدم نگهداری اصولی، عدم بررسی تخصصی در بازه های زمانی معین و کیفیت کم متریال و.. در گذر زمان دچار آسیب شد، کافیست از تعمیرکاران حرفه‌ای برای بهبود وضعیت کمک گرفت.

خرید سمنت برد از سراسر ایران (09391565850)

فارغ از اهمیت ابعاد سمنت برد و ضخامت مورد نیاز، مهم است که این متریال کیفیت بالایی داشته باشد و از مرکز فروشی معتبر تهیه و اجرایی گردد..

به همین سبب کافیست با کارشناسان وی سمنت تماس حاصل نمایید و به تهیه سمنت برد در کیش، سمنت برد در رشت و.. با پرداخت هزینه ای مناسب و کیفیت بالا بپردازید. 

ابعاد سمنت برد
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *